Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 22 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 22 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi her hafta pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri yapılıyor. Canlı…

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün saat 21:30’da yapılacak. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak olan çekiliş noter huzurunda yapılacak. Bu haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar ve netice sorgulama ekranı ulaşıma açılacak. İşte 22 Şubat Çılgın Sayısal Loto neticeleri sorgulama ekranı

ÇILGIN SAYISAL LOTO NETİCE SORGULAMA-TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen değişik miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Ulusal Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrı olarak Ulusal Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. 

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru düşünüldüğü kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru düşünüldüğü ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru düşünüldüğü ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından değişik olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru düşünüldüğü kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru düşünüldüğü kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru düşünüldüğü kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelce oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Ulusal Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon yalnızca 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.