Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 24 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 24 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Çılgın Sayısal Loto sonuçları, her hafta yapılan çekilişlerin ardından belli oluyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi pazartesi, çarşamba ve cumartesi olmak üzere hafta üç gün yapılıyor. Milli Piyango…

Çılgın Sayısal Loto neticeleri bu akşam yapılacak olan çekilişin hemen peşinden izah edecek. 24 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirilecek. Kazandıran numaralar canlı yayında belli olacak. Talih oyununu oynayanlar heyecanla çekiliş saatini beklemeye başladılar. 24 Şubat Çılgın Sayısal Loto neticeleri izah edir izah etmez aşağıdaki link üzerinden sorgulayabilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NETİCE SORGULAMA-TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen değişik miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Ulusal Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrı olarak Ulusal Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. 

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru düşünüldüğü kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru düşünüldüğü ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru düşünüldüğü ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru düşünüldüğü kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru düşünüldüğü kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru düşünüldüğü kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelce oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Ulusal Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon yalnızca 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.