Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 8 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da olacak!

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 8 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da olacak!

En çok rağbet gören kısmet oyunlarından Deli Rakamsal Loto'da bu haftanın ikinci çekilişi için geri sayım başladı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılacak çekilişin ardından sahibini bulacak büyük

8 Eylül 2021 tarihli Deli Rakamsal Loto çekilişi hakkındaki araştırmalar sürüyor. Kupon yaparak kısmetlerini sınamak isteyen kısmet oyunu müdavimleri, Ulusal Piyango TV YouTube kanalı üzerinden de canlı izlenebilen çekilişin bugün saat kaçta olacağını denetliyor. Öte yandan neticelerin belirli olmasının ardından kupon denetlemesinin nasıl yapılacağı da inceleniyor. İşte, Deli Rakamsal Loto çekilişi ve neticeleri hakkında bilgi...

Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak Deli Rakamsal Loto çekilişinin neticeleri millipiyangoonline'da açıklanacak.

Deli Rakamsal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü tertip ediliyor.

Deli Rakamsal Loto'nun çekilişi bu akşam saat 21:30'da hakikatleştirilecek.

NASIL OYNANIR?

Bir sütunda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla sütun oynanabilir.

Tek sütun fiyatı 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Deli Rakamsal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir alternatif. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, sütun altındaki SEN SEÇ koliciği işaretlenir ve gelişigüzel 6 numara ile bahtlı kupon oluşur.