Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Deli Rakamsal Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da hakikatleştirildi. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Deli Rakamsal Loto çekilişinin neticeleri millipiyangoonline'da

Deli Rakamsal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 21:30’da tertip ediliyor.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI BİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DELİ RAKAMSAL LOTO NASIL OYNANIR?

Deli Rakamsal Loto, 1’den 90’a kadar olan rakamlar arasından 6 tanesini seçerek sütun oluşturmana dayalı bir reyin. Sütunlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı öğrenirsen değişik ölçülerde ikramiye kazanabilirsin.

Deli Rakamsal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Ulusal Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Ulusal Piyango satış bayilerinden Deli Rakamsal Loto kuponunu oluşturarak, reyin oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara Joker çekilir. Joker rakamı olarak çekilen 6 rakamdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın sütun ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 sayısının tamamının doğru hipotez edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru hipotez edildiği ve 6’ıncı sayının “Joker” sayısına denk olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru hipotez edildiği ancak 6’ıncı sayının “Joker” sayısından değişik olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 sayısının doğru hipotez edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 sayısının doğru hipotez edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 sayısının doğru hipotez edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirebilirsin.

Deli Rakamsal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Deli Rakamsal Loto çekilişlerini Ulusal Piyango’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her sütun yalnızca 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Deli Rakamsal Loto oynayabilir.