Cinayeti akıllı saat çözdü: Kan donduran detay!

Cinayeti akıllı saat çözdü: Kan donduran detay!

Yunan kocası tarafından öldürülen İngiliz kadının cinayetini soruşturan polis, uslu saat bilgilerinden yeni ayrıntılara erişti. Bu bilgilere erişen ülke medyayı cinayetin 'kan donduran detayları'nı…

İngiltere, Yunan kocası tarafından kabaca katledilen 20 yaşındaki Caroline Crouch'un yasını yakalıyor. Geçtiğimiz günlerde işlenen cinayet ülke gündemindeki yerine gözetirken, hadiseyle alakalı yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, polis uslu saat bilgilerini araştırarak cinayet ile alakalı yeni belirtilere erişti.

Buna göre, Crouch'un kocasının iddia ettiğinin aksine uykusunda boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Uğursuz kadının uslu saatinden alınan bilgileri araştıran adli doktor, Crouch'un yattığı sırada soluğunun kesildiğini tanımladı. Yunanistan yurttaşı olan katil koca cinayeti tartışma ettikleri sırada, bir asap anında işlediğini iddia ediyordu.

Cinayeti akıllı saat çözdü: Kan donduran detay

Son belirtiler cinayetin bir anlık hiddet patlaması ile değil tasarılı bir biçimde işlendiğini gözler önüne serdi. İngiliz medyayı ise Crouch'un ailesinin kadının kabir taşındaki düğün resmini kaldırmayı tasarladığını yazdı.

Öte yandan Crouch'un günlüklerini araştıran polis, çiftin bir müddettir şiddetli tartışmalar ettiğini tanımladı.

Aynı haberlere göre, İngiliz kadın Aralık 2019'da hamileyken şunları yazdı;

'Bugün yeniden tartışma ettik. Bu seferki ciddiydi. Ona vurdum ve bağırdım. O da kapıyı kırdı. Ondan ufalamayı düşünüyorum.'

Crouch'un öldürülmesi üzerine Yunanistan ve İngiltere'de pek çok şov tertip edildi.