Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı

Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı

Metin Akdülger’in imzasıyla çıkan “Görmüş Geçirmiş Kaptan 88 – Babanın Son Buluşu” adlı çizgi roman, meraklıları tarafından kapışılıyor.

Oyuncu Metin Akdülger, temmuz başında çıkardığı çizgi romanı “Görmüş Geçirmiş Kaptan 88 – Babanın Son Buluşu” ile kısa vakitte büyük zafere imzalaydı. Çocukluk dostu Oğuz Öğün’le beraber kaleme aldıkları bilim kurgu serüven, Sadi Güran’ın çizimleriyle piyasaya çıktı.
Dört hikâye olarak kurguladıkları çizgi romanın ilk kitabı, çizgi roman tutkunlarının büyük alkışını toplarken, işin uzmanları da romanı “dünya çapında” bir hikâye olarak nitelendirdi.

Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı

Kısa vakitte iyi bir satış sayısına erişen hikâyenin ikincisini hayranları şimdiden merakla bekliyor.
Metin Akdülger’in kendi çizimleri de kitabın arka sayfalarında yer alıyor. Belirli ki minik yaşlardan itibaren bilim kurguya kafa yormuş, öyküler kurgulamış.
Ben bu hikâyenin dizi olmasını da bekliyorum sarihçesi… Yolu sarih olsun…

Doğum günü armağanı: Capri

Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı

Toplumun ünlü adı Burcu Şendir, kendine doğum günü armağanı olarak Capri seyahati armağan etti! Yeni yaşına hoşlandıklarıyla beraber Capri’de girmek isteyen Şendir’in bu dileğini sevgilisi Can Helvacıoğlu hakikate dönüştürdü. Burada dostlarıyla buluşan sevgililer, Capri’nin yanı gizeme Positano, Amalfi, Sorrento gibi İtalya kıyılarını gezdi. Hem yeni yaşını kutlayan hem de hoşlandıklarıyla neşeli bir tatil geçiren Burcu Şendir’e de ben de nice seneler diliyorum.

Amerika yolcusu

Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı

Oyuncu Gülseven Yılmaz’ı şimdilerde Hollywood heyecanı sarmış. Dizi ve sinema filmlerin aranan oyuncusu Gülseven Yılmaz, işadamı Mustafa Göçen ile evlendikten sonra Los Angeles’a yerleşmiş hem oyunculuk eğitimi alırken iki çocuğunu bu ülkede dünyaya getirmişti. Koronavirüs sebebiyle Türkiye’ye gelen hoş oyuncuya, Hollywood’dan öneri gelmiş. Aile arkadaşları olan ünlü oyuncu James Franco’nun film önerisine pozitif cevap veren Yılmaz, eylül ayında projenin ayrıntısını konuşmak için Los Angeles’a gidecek.

Arkadaşları buluşturan düğün

Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı

İzmir’in önde gelen sanayicisi Yaman Şınlak ve eşi Esin Şınlak’ın kızı Selin Şınlak, armatör Arif Uzuner ve eşi Arzu Uzuner’in oğlu Halil Efe Uzuner’le, Esma Sultan Yalısı’nda yapılan bir düğünle evlendi. Her iki ailenin, ülkenin dört bir yanından gelen davetlilerinin toplandığı merasime, Prof. Dr. Neşe Kavak ve eşi Cavit Kavak, oğulları Hasan ve Mehmet’le beraber katıldı. Misafirlerin kokteylin ardından masalarına geçmesiyle Selin Şınlak ve Halil Efe Uzuner, altı tanığın huzurunda ömür boyu mutluluğa “evet” dedi.

Tatile devam

İş dünyasının ünlü adı Allan Hakko ve oyuncu sevgilisi Merve Oflaz da seyahat tutkunu. Herkes bayram tatilini tamamlayıp evine dönerken, onlar Mikonos’a gitti. Cuma günü Yunanistan’ın bu hoşlanılan adasına giden çift, kısa bir kaçamağın ardından işlerinin başına İstanbul’a dönecek…

Çizgi romanıyla büyük başarı kazandı