Çocuğunu döven kayınbabasını öldürdü!

Çocuğunu döven kayınbabasını öldürdü!

Kastamonu’nun Cide ilçesinde, 2 çocuk annesi Fati O.ÿ39, çocuğunu vurduğu bahanesiyle münazara ettiği kayınbabası Mevlüt O.’yu 70 av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

Hadise, saat 18.00 sıralarında ilçeye bağlı Yıldızalan köyünde alana geldi. 2 katlı ahşap konutta oğlu, gelini ve torunlarıyla birlikte yaşayan Mevlüt O., iddiaya göre; bostanına ineği soktuğu için torununu sopayla vurdu. Annesi Fati O.’nun yanına giden torun, dedesini şikayet etti. Fati O. ise bunun üzerine kayınbabası ile münakaşaya başladı. Fati O., tartışmaya dönüşen vakanın sonunda av tüfeği ile kayınbabası Mevlüt O.’ya ateş açtı.

112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine hadise yerine sıhhat ve jandarma takımları sevk edildi. Takımlarca yapılan hakimiyette Mevlüt O.’nun yaşamını kaybettiği tanımlanırken, Fati O. ise jandarma tarafından nezaretine alındı. Hadiseyle alakalı soruşturma başlatıldı.

Yıldızalan Köyü Muhtarı Bayram Salman, "Ailenin şimdiye kadar hiç müzakeresini dinlemedik. İyi geçinen insanlardı. Köy olarak afallamışız" dedi.