Çocuğunu tavana asarak dövdü iddiası! Baba hakkında ‘eziyet’ suçlamasıyla soruşturma başlatıldı

Çocuğunu tavana asarak dövdü iddiası! Baba hakkında ‘eziyet’ suçlamasıyla soruşturma başlatıldı

İstanbul Küçükçekmece'de 5 katlı binanın üçüncü katındaki dairede bir babanın çocuğunu tavana asarak hırpaladığını iddiası sosyal medyada da sihirk tepki çekmişti. Baba hakkında ‘işkence’ yargılamasıyla…

Küçükçekmece’de önceki gün yaşanan vaka, sosyal medyaya yansıyan görüntülerle gündeme geldi. Atatürk Semti sakinleri, çektikleri videoyu sosyal medyadan paylaşarak polise de ihbarda bulundu. Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri T.K. adlı babayı gözaltına alırken, anne ve iki çocuğun da koruma altına alındığı belirtildi.

'TAVANA ASMADIM, BAĞIRDIM'

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı vakayla alakalı ‘işkence’ yargılamasıyla soruşturma başlattı. Baba T.K.’nın ifadesi alınırken, tavana ayak bileklerinden asıldığı ileri sürülen çocukla alakalı adli tıp tahlil yaptı. Edinilen bilgilere göre baba T.K. çocuğuna fiziksel şiddet uygulamadığını, ayaklarından tavana asmadığını korundu. Kuşkulu baba T.K. çocuğuna laflı olarak sert tepki gösterdiğini, yalnızca haykırdığını korundu.

ÇOCUKLAR ŞİDDET İDDİASINI DOĞRULAMADI

Çocukların pedagog eşliğinde alınan ifadelerinde baba T.K.’nın fiziksel şiddet uygulamadığını söyledikleri bilindi. Öte yandan mağdur çocuğun şehirk adli tıp tahlilinde de ayak bileklerinde tavana asıldığını gösterir rastgele bir iz tespit edilemedi. Savcılık vakayla alakalı kapsamlı tahlil yapılması için soruşturmayı sürdürüyor.

: Alakanızı Çekebilir İşte şehirk görüntüler! Kapsül dünyaya indi... Bezos'un uzay yolculuğu tamamlandıErdoğan 'Buradan AB'ye sesleniyorum' deyip açıkladı: Ne oldu, siz lafınızı yakaladınız mı?Kentte alarm! Toplu halde yakalandılar

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Ktümörleri için Bigpara