Cumhurbaşkanı Erdoğan, kazada hayatını kaybeden Ahmet Çalık'ın ailesine taziyelerini iletti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kazada hayatını kaybeden Ahmet Çalık'ın ailesine taziyelerini iletti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konyasporlu milli futbolcu Ahmet Çalık’ın vefatı dolayısıyla merhumun ailesini telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden Konyasporlu milli futbolcu Ahmet Çalık'ın ailesini telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Erdoğan, vefat haberi sonrası "Elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden milli futbolcumuz Ahmet Çalık’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve futbol camiamıza başsağlığı diliyorum." şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Gözden KaçmasınKonya Ahmet Çalık için yasta Kulüp karar verdi, ismi ölümsüzleştirilecek...Konya Ahmet Çalık için yasta! Kulüp karar verdi, ismi ölümsüzleştirilecek...Haberi Görüntüle Gözden KaçmasınAhmet Çalık kimdir, kaç yaşındaydı Trafik kazasında hayatını kaybeden Konyaspor futbolcusu Ahmet Çalıkın hayatı ve futbol kariyeriAhmet Çalık kimdir, kaç yaşındaydı? Trafik kazasında hayatını kaybeden Konyaspor futbolcusu Ahmet Çalık'ın hayatı ve futbol kariyeriHaberi Görüntüle Konyaspor Başkanı Özgökçen: Buna ne yapabiliriz, ne diyebilirizİttifak Holding Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ve beraberindeki yöneticiler, Ahmet Çalık'tan gelen acı haberin ardından Ankara'ya hareket etti.daha fazla video içinKonyaspor Başkanı Özgökçen: Buna ne yapabiliriz, ne diyebiliriz