Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan Ayda bebek ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan Ayda bebek ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, İzmir depreminden 91 saat sonra sağ olarak kurtarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin ve yakınları ile görüştü.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, İzmir'deki depremde yıkıntının altından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeğin yakınları ile görüştü.

Eşi Emine Erdoğan'la açılış ve temaslarda bulunmak üzere İzmir'e gelen Reisicumhur Erdoğan, partisinin Halkapınar Spor Salonu'nda tertip eden İzmir 7. Alelade Şehir Kurultayı öncesinde, İzmir zelzelesinin simge isimlerinden olan Ayda bebek ve yakınları ile bir araya geldi.

Reisicumhur Erdoğan ve Emine Erdoğan Ayda bebek ile görüştü

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Ayrılmaz Çankırı, Reisicumhur Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a, kucağına aldığı Ayda bebeğin 91 saat sonra Bayraklı'da yıkılan Rıza bey Apartmanı yıkıntınından kurtarıldığını anımsattı.

Emine Erdoğan, Ayda bebeği, "Seni televizyondan tanıyorum" diyerek sevdi ve ellerini öptü. Reisicumhur Erdoğan da Ayda bebek ve ağabeyi Atakan ile de yakından ilgilendi.

Reisicumhur Erdoğan ve Emine Erdoğan Ayda bebek ile görüştü

Erdoğan çifti, Ayda bebek ve ağabeyine oyuncak armağan etti.

Erdoğan, kurultay öncesinde İzmir'i vuran depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın yıkıntınından 91 saat sonra kurtarılan 3 yaşında olan Ayda Gezgin ile görüştü.