Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangın bölgesindeki Bakanlarla görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangın bölgesindeki Bakanlarla görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangını yaşanan bölgede bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Etraf ve Şehircilik Bakanı Murat Müessese ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşerek

Bağlantı Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, orman yangınlarının hakimiyet altına alınması çalışmalarını yakından takip ediyor. Erdoğan, orman yangını yaşanan bölgede bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Etraf ve Şehircilik Bakanı Murat Müessese ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile telefonda aralıksız görüşerek, yangınların hakimiyet altına alınmasına ait yürütülen çalışmalar ve büyümeler hakkında anlık biçimde bilgi alıyor.

Yangınlarda yaşamını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangından etkilenen bölgelerdeki ulusa geçmiş olsun beklentilerini iletti. Yangınların hakimiyet altına alınması ve tamamen söndürülmesi için devletin tüm olanaklarıyla seferber olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaraların sarılması için vatandaşların yanında olduklarını ifade etti.