Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan orman işçilerine teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan orman işçilerine teşekkür

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Datça'da yangın bölgesinde vazife yapan takımlarla bir telefon görüşmesi yaptığını ve geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti.

Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yangında cansiperane vazife yapan takımlarımız ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Daha yeşil bir Türkiye için dayanaklarını hiçbir zaman esirgemen Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı talep ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bakan Kirişci, paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yangın bölgesinde bir itfaiye eriyle telefon görüşmesinin görüntülerine de yer verdi.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan yangında cansiparane vazife yapan takımlarımız ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Daha yeşil bir Türkiye için dayanaklarını hiçbir zaman esirgemen Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı talep ediyorum. #datça pic.twitter.com/K4od8pTi3j

— Prof.Dr.Vahit Kirişci @VahitKirisci July 14, 2022