'Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum'

'Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum'

Hoş oyuncunun kariyer yolculuğu böyle başlamış...

AİLEMDEN İLK KERE AYRILDIM

Oyuncu Beste Kökdemir seneler evveline ait resimlerini sosyal medya hesabında paylaştı.

15 sene evvel kariyer yolculuğuna çıkan Kökdemir, yaşadığı süreci takipçilerine anlattı.

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum

Birbirinden özel resimlerini yayınlayan Kökdemir paylaşımının altına şu iletiyi yazdı:

"Zira 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum Evet, azıcık büyük gösteriyorum. İlk kere ailem olmadan Ankara’ya teyzemin yanına geldim. Ankara çok ilginç, kalabalık, toplu taşıma hakkında hiçbir şey öğrenmiyorum . Starbucks'tan nasıl kahve alacağımı da... Ama bence her şeyi öğreniyorum tabi... Reelinde kahve beğenmiyorum zati. Acı geliyor. ha bir de opera, bale, buz pateni filan var. Sinop’ta ise yalnızca Mezzo ve MTV ile kanaat etiyorum. Mucizevi başka bir deyişle benim için... Sonra Ayça Eren ile tanışıyorum bu resimleri o sürüklüyor. Bir de hemen peşine Fethi Karaduman'la tanışmayayım mı? Son resimde ondan... 14 sene evvel bunlar hep

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum

SENELER ONLARI ÇOK DEĞİŞTİRDİ

Magazin dünyasının ünlü adları çocukluk senelerine ait resimleri zaman zaman sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. Kimilerini tanımak muhtemel olmasa da kimileri bir bakışı, bir gülüşü ile hemen kendisini ele veriyor. İşte şimdilerde milyonlarca insanın yakından takip ettiği ünlülerin zaman içindeki metamorfozları!

BİR YANINDA BABANNE BİR YANINDA DEDE

Babannesi ve dedesiyle bayram pozu veren bu minik adamı tanıyabildiniz mi? Resimdeki şahıs Emre Aydın...

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Ünlü rock'çı siyah beyaz resmi sosyal medya hesabında paylaştı.

BUFFON HAYRANI
Dönemin modasına uyup saçlarını uzatan bu delikanlı Berkay Ateş...

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Ünlü oyuncu bu resmi "18 yaşındaydım. Kaleciydim. Gianluigi Buffon hayranıydım.Hala hayranıyım." anekdotu ile paylaştı.

GAMZELER ELE VERDİ
Çizgili kazak altına ekoseli gömlek... Altın saçlı bu çocuğu gamzeleri Murat Dalkılıç'ı hemen ele veriyor...

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Dalkılıç, seneler evveline ait resmi "Miniklik resimlerim çıkıyor alana bu aralar... Bunu anımsamıyorum bak" anekdotu ile Instagram'da paylaştı...

'EN FAZLA 3-4 YAŞLARINDAYIM'
Elinde çatal, önündeki meyve dolu tabağı tamamlamak için uğraşa bu minik kız 'Süper Baba' dizisiyle belleğimizde unutulmaz bir yer edinen oyuncu Sevinç Erbulak...

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Erbulak resmin altına "Meyve tabağındaki yeşil üzümlerin bir topluluk, kalabalık bir aile olduğunu düşünenler ve onları çiğnemeden yutmaya çalışanlar burada mı ? Bir şahıs dahi olsa yeter. Şu an anımsadığım bu his beni turuncu oda ekibimin tertemiz olduğu senelere kadar götürdü.Herhalde 3-4 yaşlarında olmalıyım en fazla.Evin tamamı siyah kahverengi kırçıllı halı kaplı, kedim Prenses’in tüyleri halıda gözükmüyor, annem bana uyanır uyanmaz meyve tabağı getiriyor; pötibör bisküviye de aşığım seneleri başka bir deyişle..." anekdotunu düştü.

Erbulak kedili resmi ise "Bu kerpiç duvarlı konutta Hatice’ler oturuyor. Yıl 79 olmalı. Mecidiyeköy’deki konutumuzun yan caddesindeki çarpık büğrü merdivenlerden inerek avlusuna varıyoruz.Hatice muhtemelen uyuyor zira o varken avluya girmeye korkuyoruz. Semtte herkes ona “çılgın Hatçe” diyor ama benim Hatice’ye öyle seslenmem yasak.Annem bana onun bizden değişik olduğunu anlatmış.Bu, benim için anlatılması çok efor olan gecede, senden tam semtli ismine özür dilerim Hatice.O özel kalbini kırdığımız her an için bizi bağışla. Her nereden bakıyorsan şu an hepimize.Kedileri bu kadar çok sevmemin en ehemmiyetli nedeni sensin" anekdotu ile paylaştı.

BİR DİZİ İLE ŞÖHRET OLDU
Saçlarına küçük tokalarla iki yandan toplamış, boynunda yakalığı... Resimdeki şahıs Beren Saat ve Engin Akyürek'in başrolü üstlendiği 'Fatmagül'şan Kabahati Ne' dizisinde canlandırdığı Mukaddes Yenge şahsiyeti ile şöhretin doruğuna çıkan Esra Dermancıoğlu...

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Esra Dermancıoğlu seneler evveline ait resmini "Tam gün bu manyaklarla aynı konutta ... O kadar zorlanıyorum ki bazen! Bak saat 5.23 hepsi hala ayakta !" anekdotu ile paylaştı.

GELİŞTİ, DÜNYANIN EN HOŞU OLDU
Omuzlarına dökülen ıslak saçları... Genç kızları aratmayan pozu... Bu resim çekildiğinde henüz 2,5 yaşında ve yaşayacaklarından habersiz olan plajın en havalı kızı Azra Akın!
Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Patentli hoş, seneler evveline ait resmini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı

ANNE KUCAĞINDA BALKON POZU
Annesinin kucağında, balkon pozu veren bu küçük bebek şarkıları ile müzik piyasasına istikamet veren Serdar Ortaç.
Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Serdar Ortaç, seneler evvel çekilen aile resimlerini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Ortaç bu resmin altına "Babaanne, dede, halalar, amca tam aile... En önde ben amcamın kucağında" anekdotunu düştü.

ŞİMDİ 3 ÇOCUK ANNESİ
Perçemler, kırmızı fiyonk tokası ve kırmızı kunduraları ile kendinden emin nesnele tebessümen bu minik kız çocuğu Türkiye'nin patentli hoşu ve şimdilerde 3 çocuk annesi olan Pınar Tezcan!

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Tezcan seneler evvel çekilen resmini "1982...Yaş 6... Anaokulu. Pek ziynetli püslü" anekdotu ile Instagram'da paylaştı.

15 DAKİKADA 15 BİN ALKIŞ
Etrafında olan bitenden habersiz bu küçük kız çocuğu müzik dünyasında fırtınalar estiren Sıla Gençoğlu'nun ta kendisi!

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Sıla Gençoğlu bu resmi "Maziden sarı kostümümle, annemin kucağından sesleniyorum." anekdotu ile Instagram'da paylaştı. Gençoğlu'nun paylaşımı 15 dakikada 15 bin alkış aldı"

TEŞEKKÜRLER MERSİN!
Elinde onurluk, suratında yarışı kazanmanın haklı şerefi... Resimdeki genç adam Mahsun Kırmızıgül...

Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum
Kırmızıgül, seneler evveline ait resmi Instagram'da paylaştı ve altına şu anekdotu düştü:
"Mersin’de belediyenin tertip ettiği ses müsabakasında 1. olmuştum. Hiç unutmam oradan aldığım 50 lira ile anneme ilk hediye pabucunu almıştım. O ses müsabakasından aldığım eforla müzik yolunda ilerleyeceğime karar vermiştim. Teşekkürler Mersin.