'Dedikodu' tartışması korkunç sonla bitti! Ablası Fadime Öcal'ı öldürdü

'Dedikodu' tartışması korkunç sonla bitti! Ablası Fadime Öcal'ı öldürdü

Kırşehir'in Mucur ilçesinde, 'söylenti' kavgasında kardeşi Gökhan Öcal 34 tarafından silahla öldürülen Fadime Öcal 38, toprağa verildi. Çıkarıldığı duruşmaca hapsedilen Gökhan Öcal ise adliye çıkışı

Vaka, dün Mucur ilçesi Hamidiye Semti Güneş Sokak'ta alana geldi. Antalya'da yaşayan Gökhan Öcal, ablasının yaşadığı ilçeye geldi. Gökhan Öcal, ablası Fadime Öcal ile söylentiler ve kendisi hakkında konuştuğu iddiasıyla müzakereye başladı. Kısa vakitte gelişen münazarada Gökhan Öcal, belinden çıkardığı silahla ablasına ateş etti. İhbarla vaka yerine polis ve sağlık takımları sevk edildi. Sağlık takımlarınca yapılan hakimiyette Fadime Öcal'ın hayatını yitirdiği tanımlandı.

Dedikodu tartışması korkunç sonla bitti Ablası Fadime Öcalı öldürdü
Ablasını öldüren Gökhan Öcal ise kabahat aletiyle polise teslim oldu. Fadime Öcal'ın cenazesi otopsi harekâtlarının ardından ailesine teslim edildi. Mucur Camii'nde kılınan cenaze namazına, Fadime Öcal’ın yakınları ve çok rakamda yurttaş katıldı. Dedikodu tartışması korkunç sonla bitti Ablası Fadime Öcalı öldürdü Kılınan cenaze namazının ardından 1 çocuk annesi Öcal, ilçe kabirliğinde toprağa verildi. Ablasını öldüren Gökhan Öcal da, emniyetteki harekâtlarının ardından adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANDI

Çıkarıldığı duruşma hapsedilerek cezaevine sevk edilen Gökhan Öcal, adliye çıkışı muhabirlerin "Kardeşini öldürdün, pişman mısın?" sualine "Pişmanım" cevabını verdi.

Dedikodu tartışması korkunç sonla bitti Ablası Fadime Öcalı öldürdü
Gökhan Öcal'ın ifadesinde ise "Fadime, Istanbul'da konutluydu. Boşanıp Mucur'a yerleşti. Hakkında çok fazla söylenti duydum. Dinlediklerimden dolayı kendisinden hesap sormak için yanına gittim. Benim de hakkımda ileri geri konuşunca müzakereye başladık. Bir an kendimi kaybettim ve belimden çıkardığım silahla ateş ettim. Daha sonra polisleri arayarak teslim oldum. Keşke böyle olmasaydı. Pişmanım" dediği bilindi.