Dehşet anları kamerada! Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular

Dehşet anları kamerada! Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular

Kağıthane’de iki şahıs, “omuz atma” meselesi suratından tartıştıkları gençleri evvel metrelerce darp ederek sürükledi daha sonra da silahla vurdu. Silahlı tartışma anları kameralara yansırken, saldırganlar

Kağıthane Sultan Selim Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde saat 03.15 sıralarında alana gelen hadisede, İzzet S. ile dostu Mikdat Ç. sokak üzerinde yürümeye başladı. O esnada karşı taraftan gelen Zeki A. ve Talha T. ile ‘omuz atma’ meselesi suratından tartışmaya başladı. Kavga sırasında sinirlerine egemen olamayan iki taraf, kısa sürede münazaraya alevlenince ortalık karıştı.

METRELERCE DARP EDEREK SÜRÜKLEYİP BACAĞINDAN VURDULAR

Tartışma sırasında Talha T., İzzet S.’yi darp ederek metrelerce sürükledi. İzzet S., Talha T.’den kurtulmaya çalışsa da bir süre galibiyetli olamadı. Tartışma sırasında Zeki A. ise darp ettiği Mikdat Ç.’yi yanında getirdiği silahla ayağından vurup, dostunun yanına doğru gitti. Elindeki silahla tehditler savuran Zeki A., Talha T.’nın darp ettiği İzzet A.’yı da bacağından vurarak vaka yerinden kaçtı.

Gözden KaçmasınABDde hırsızlık ve yağma dalgası büyüyor Akılalmaz görüntüler...ABD'de hırsızlık ve yağma dalgası gelişiyor! Akılalmaz görüntüler...Haberi görüntüle

KAĞITHANE POLİSİ SALDIRGANLARI KISA SÜREDE YAKALADI

Hadiseyi ardından yurttaşların ihbarı üzerine ola yerine sağlık ve polis takımı sevk edildi. Vaka yerine gelen sağlık takımlarının yaptığı ilk müdahale sonrasında bacaklarından vurulan İzzet S. ve Mikdat Ç. ambulansla hastaneye kaldırılarak rehabilitasyon altına alındı. Vaka yerindeki güvenlik kamera görüntülerini analize alarak kaçan kuşkuluları tutmak için çalışma başlatan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, Zeki A.’yı ve Talha T.’yi hadisede kullanılan silahla beraber kıskıvrak tutarak nezaretine aldı.

SALDIRGAN HAPSEDİLEREK CEZAEVİNE SEVK EDİLDİ

Emniyette ifadeleri alınarak adli harekâtları yapılan Zeki A. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı duruşmaca hapsedilerek cezaevine sevk edilirken, Talha T. ise savcılık direktifiyle serbest vazgeçildi.

Kağıthane’de iki bireyin evvel darp edilip daha sonra da silahla vurulduğu o anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, şahısların darp ederek ilerlediği, daha sonrada arkadan gelen şahsın silahla ateş ettiği görülüyor.

Gözden KaçmasınYargıtay’dan emsal karar... Vefalı evlada mirasta pozitif ayrımcılıkYargıtay’dan emsal karar... Sadakatli evlada mirasta pozitif ayrımcılıkHaberi görüntüle