Dehşeti yaşadı! Duyanlar çok şaşırdı... Bundan sonra o köye adım bile atmam

Dehşeti yaşadı! Duyanlar çok şaşırdı... Bundan sonra o köye adım bile atmam

Erzincan'da, ekmek pişirirken tandıra düşen ve Erzurum Şehir Sağlık Kurumu Yanık Rehabilitasyon Merkezi'nde rehabilitasyon gören Melek Akar 60, 'Ekmeği çıkarırken tandıra düştüm. Vazgeçin ekmek pişirmeyi,

Tercan ilçesi Tepebaşı köyünde, 4 çocuk annesi Melek Akar, ailesinin haftalık gereksinimi olan ekmeği pişirmek için tandırı yaktı. Gün boyu çalışan Akar, son ekmekleri çıkarırken balansını kaybedip, tandıra düştü. Alevlerin kor olduğu tandırdan kendiliğindene çıkabilen Akar, komşuları tarafından Tercan Devlet Sağlık Kurumu'ne kaldırıldı. Elleri, başı ve saçları yanan Akar, buradaki ilk müdahalenin ardından Erzurum Şehir Sağlık Kurumu Yanık Merkezi'ne sevk edildi.

Melek Akar, yaşadıklarını anlatarak, "Konutta kimse yoktu, tektim, ekmek pişirdim. Pişirdiklerimi götürdüm, son ekmeği yaparken farkında dahi olmadım, balansımı kaybettim, tandırın içine düştüm. Tandırdan çıkabilmek için çok gayret ettim. Kendi ihtimallerimle çıkmayı başardım.
Dehşeti yaşadı Duyanlar çok şaşırdı... Bundan sonra o köye adım bile atmam
Duyanlar tandırdan çıkabilmiş olmama çok donakaldı. 40 yıldan fazladır ekmek pişiriyorum. Başka Bir Deyişle acemi değilim ki. Diyeyim 'Ben toydum, onun için düştüm'. Bacağım ağrıyordu. Kendimi yakalayamadım, ekmeği çıkarana kadar tandıra düştüm.

Bundan sonra vazgeçin ekmek pişirmeyi daha o köye adım dahi atmam. Ne gideyim ne de göreyim, vallahi çok üzülüyorum" diye konuştu.

: İlginize Sürükleyebilir Dikkat: Çok güçlü geliyor... Sarı alarm! Risk radara böyle yansıdıDikkat! Grip salgını geliyor... Uzmanlar anlattı: Grip aşısı olunmalı mı? Kimler yaptırmalı?Artık onları hedef alıyor! İşte en bahtsız grup