Demet Akalın: Gülşah Saraçoğlu bana dava açacakmış

Demet Akalın: Gülşah Saraçoğlu bana dava açacakmış

Demet Akalın evvelki gün Nişantaşı’nda moda tasarımcısı dostu Pınar Kerimoğlu ile görüntülendi. Akalın, son yarıyılda magazin gündemini meşgul eden vakalara dair açıklamalar yaptı.

◊ Aleyna Tilki ve rap’çi Uzi’nin aşkını nasıl açıklıyorsunuz?

- Neyi var Aleyna’nın, ne hoş sevgili olmuşlarsa. Aleyna’nın yanına herkes yakışır, hoş kız.

◊ Dahi Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu’ya dair çıkan haberler sizi etkiledi mi?

- Ben çok üzüldüm, zira geçen yıl iki tarafı da uyarmıştım. Daha çok hanım tarafını uyarmıştım. Dahi’nın eşi Aslı çok yakın dostum. Onlar yeniden bu gidişatı atlatırlar. Bütün yeni seneye girerken çok sevimsiz bir vaziyet oldu. 2 gündür yatamıyorum. Çok etkilendim.

Gözden KaçmasınDemet Akalından Deha- Aslı Bilimlier yorumu: O kadar büyütecek bir durum yokDemet Akalın'dan Dahi- Aslı Bilimlier yorumu: O kadar geliştirecek bir vaziyet yokHaberi görüntüle

Demet Akalın: Gülşah Saraçoğlu bana dava açacakmış

Ne için duruşmaya verilecekmişim

◊ Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Bana artık eş, arkadaş sormayın, ağzım yandı. Artık konuşmam. Tam sanatçı dostlarım için söylüyorum. İnan biz de sahne evveli dostlarımızı kulise alıyoruz, eğleniyoruz ama eşim yanımdayken.

Gülşah da bana dava açacakmış. Ne için duruşmaya verileceğim? “Ailesi olan insan azıcık daha dikkat etmeli” dedim. Bunun nesi makûs. Yoksa bana arkadaş, her zaman arkadaş.

Mesela Mahsun Kırmızıgül, yıllardır makûs günümde ilk arayan olmuştur. Peki, ben niçin insanlar makûs olsun isteyeyim ki...
Aleyna’ya söz söylediğim zaman dahi insanlar yanlış kavrıyor. Ama gerçekten çok küçük yaşı. O kabul etmiyordur ama bir abla olarak onu da uyarıyorum. Biz bu yollardan geçtik.

Tarkan ve Bengü için dualar ettim

◊ Us verdiğiniz için rahatsız mı oldular?

- Bize de insanlar çok hoş uslar verdi. Benim us öğretmenim Hülya Avşar’dı. Büyük insanların lafına bir biçimde kazançsın. Mesela birisi bana “adi” yazdı. Ne adiliğimi gördünüz? Ben böyle şeylere çok alınıyorum. İnsanlar mutlu olsun istiyorum.
Ben, Tarkan için Gölcük’teki yatırlarda dua etmişim. Bengü için de ettim. Zira çocuk sevgisini tattım. Herkes tatsın istiyorum. “Allah olmayana da istemeyene de versin” diye dua ettim. Zira çocuktan nefret ederdim. Ama şu anda yolda ağlayan çocuk görsem, onu oyalayacak bir şeyler arıyorum. Onun için birisi bir şey söylediği zaman “aman öyledir, böyledir” demeyin. Bir altına bakın, dolu mu diye.

Gözden KaçmasınAslı Bilimlier eşi Deha Bilimlieri evden kovduAslı Bilimlier eşi Dahi Bilimlier'i konuttan kovdu#GÜLŞAH SARAÇOĞLU#DAHİ BİLİMLİERİhanetin fotoğrafını kim sildiİhanetin resmini kim sildi?#GÜLŞAH SARAÇOĞLU#DAHİ BİLİMLİER