Demet Akalın'dan Deha- Aslı Bilimlier yorumu: O kadar büyütecek bir durum yok

Demet Akalın'dan Deha- Aslı Bilimlier yorumu: O kadar büyütecek bir durum yok

Demet Akalın, evvelki akşam Etiler’de muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Şarkıcı, Aslı Bilimlier’in, ismi Gülşah Saraçoğlu ile aşk yaşadığı haberleriyle anılan Dahi Bilimlier’le boşanma gibi bir vaziyetinin

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yakın dostu Dahi Bilimlier ve modacı Gülşah Saraçoğlu’nun yasak aşk iddiaları ile alakalı konuşmuş, “Tarafları uyarmıştım” demişti.

Bunun üzerine Gülşah Saraçoğlu, ünlü sanatçıya dava kalemtıraşını söylemişti. Akalın, geçtiğimiz akşam Etiler Sahne adlı mekanda konser verdi. Çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet eden şarkıcı, muhabirlerin “Gülşah Saraçoğlu size dava açmış” lafı üzerine “Dostlar trafiği felç ettik. Ne hoşsun Beşiktaş” diyerek mevzuyu geçiştirdi.

Aslı Bilimlier’in eşine boşanma davası açıp açmadığını soran muhabirlere ise Akalın, “O kadar geliştirecek bir gidişat yok, mübalağa etmeyin ağabey” cevabını verdi.

Gözden KaçmasınEsathan Dominik’te okula gidecekEsathan Dominik’te mektebe gidecek#ESAT YONTUNÇ#HANDE GÜLŞENİhanetin fotoğrafını kim sildiHıyanetin resmini kim sildi?#GÜLŞAH SARAÇOĞLU#DAHİ BİLİMLİER