Demet Özdemir, Oğuzhan Koç'u hayatından çıkardı!

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç'u hayatından çıkardı!

Magazin dünyasının en çok konuşulan çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç geçtiğimiz ay ayrılık kararı almıştı.  Paris'te aşk tazeledikleri düşünülen çift tatil dönüşü ilişkiyi tamamlamıştı. İkili cephesinde

Oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ayrılığı konuşulmaya devam ediyor. Sürpriz bir kararla yollarını ayıran çift beraber çekildikleri resimleri de sildi.

İlk hücum Demet Özdemir'den geldi. Sevgilisiyle tam karelerini tek tek kaldıran Özdemir, Koç'u hayatından çıkardı.

Ünlü oyuncunun atağını karşılıksız bırakmayan Oğuzhan Koç da beraber yer aldıkları resimleri sosyal medya hesabından kaldırdı.

TAKİBE DEVAM

Öte yandan yakınlarına 'Bu defa kesin bitti, bir daha geri dönüş yok' diyen ikili sosyal medyada birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

Demet Özdemir, Oğuzhan Koçu hayatından çıkardı

NASIL BAŞLADI NASIL BİTTİ?

Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin, 5 senelik ilişkileri sürpriz bir biçimde bitti.. Tanrısevsin'e ait her şeyi silen Oğuzhan Koç kısa bir vakit sonra Demet Özdemir ile görüntülendi.

İlk başlarda aşk yok diyen ikili daha sonra aşkı kabullendi. Yeni seneyi Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, resimleri çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kaldı. Özdemir yaptığı açıklamada, “Evet, resimlerimizin çekildiği doğru. Yeni senenin aşk bombası dersiniz artık” dedi.. Oğuzhan Koç da Instagram’da yaptığı açıklamayla ilişki yaşadıklarını doğruladı.

İKİ YAKIN ARKADAŞTI

Yakın dost olan Demet Özdemir ve Yağmur Tanrısevsin’in arası Oğuzhan Koç suratından bozuldu. Tanrısevsin, ikilinin Saklı Kalsın’da görüntülenmesinin ardından Özdemir’i sosyal medyadan takip etmeyi vazgeçti. Tanrısevsin’in ardından Özdemir de dostunu sildi.

Demet Özdemir, Oğuzhan Koçu hayatından çıkardı

TATİL RESİMLERİ OLAY OLDU

Magazin dünyasının en gözde çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un tatil resimleri de çok konuşuldu. Yaz aylarını beraber geçiren ikilinin romantik anları böyle görüntülenmişti.

Demet Özdemir, Oğuzhan Koçu hayatından çıkardı

AYRILIK HABERLERİYLE GÜNDEME GELDİLER

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç birliktelikleri süresince ayrılık haberleriyle gündeme geldi. Her keresinde 'mutuyuz' diyen çift ayrılık yok iletiyi verse de yollarını ayırdı. İddiaya göre; çiftin ayrılık sebebi Oğuzhan Koç'un konutluluğa yaklaşmaması. Gözden KaçmasınÖykü Gürman sevgilisi Fatih İçmeli ile evleniyorHikaye Gürman sevgilisi Fatih İçmeli ile evleniyor#HİKAYE GÜRMAN#FATİH İÇMELİAnıtkabir’de ‘Diva’lığı tuttu Yine geleceğimAnıtkabir’de ‘Diva’lığı yakaladı! 'Yeniden geleceğim'#BÜLENT ERSOY#ANITKABİRElçin Sangu’ya tazminat şoku Elçin Sangu’ya tazminat şoku#ELÇİN SANGU#BAŞAY OKAY