Demet’ten yazlık şarkı

Demet’ten yazlık şarkı

DEMET Akalın, yeni şarkısı “Çukur”u müzikseverlerin alkışına sundu. Laf ve müziği Sinan Akçıl, tertip etmesi Ozan Doğulu imzalı şarkı, tüm dijital platformlarda satışa çıktıktan hemen sonra ilk sıraya

Single’ın kapak resmi Safa Gülsoy tarafından çekildi. Demet Akalın, konser maratonunun yoğunluğundan dolayı klibi ertelemek zorunda kaldı. Şarkıcı, önümüzdeki hafta Selim Akar rejisörlüğünde kamera karşısına geçecek. Akalın, yeni şarkısının ilk büyük konserini ise bugün Azerbaycan’ın Nahçıvan şehrinde hakikatleştirecek.

Hande yener’den bayram maratonu

HANDE Yener, bayram süresince 5 konser verdi. Yener, 8 Temmuz’da The Beach Alaçatı ile başlayan konser maratonunu Fethiye’de Babadağ Teleferik sahnesi, Kıbrıs’taki Les Ambassadeurs Hotel, Bodrum Jolly Joker’de devam ettirdi.

Demet’ten yazlık şarkı

Şarkıcı evvelki gün ise Çınarcık’taki Mawish Beach’te hayranlarıyla buluştu. Performanslarında kendi yarattığı tarzıyla dikkat toplayan şarkıcı, son olarak pembe şeffaf bir kostüm giymeyi seçim etti. Önümüzdeki ay için 17 konser uyuşmasına imza atan Hande Yener, beğenilen şarkılarını hayranlarıyla seslendirecek.

Gümüşlük’te sıradan müzik

BODRUM Sıradan Müzik Derneği tarafından tertip edilen ve Bosfor Turizm’in ana sponsorluğunda asıllaşacak 19. Beynelmilel Gümüşlük Müzik Şenliği, İspanyol piyanistler Juan Lago&Belen Navarro’nun vereceği açılış konseri ile yarın akşam başlıyor.

Demet’ten yazlık şarkı

14 Eylül’de son bulacak şenlik izleyicilerini 25 yüzyıllık Antik Taş Ocağı’nda asıllaşacak konserlerle ağırlayacak. Bu sene faallikte 25 konser, performans ve şov yer alacak. Şenliğin, Gümüşlük sahilindeki merkezinde ise “Suda” başlıklı konserlerde caz sanatçıları, DJ performansları ve bir de sirk şovu izleyici ile buluşacak. “Kumda” ivedisi ise bu sene değişik projelere ve şenliğin genç marifetlerinin vereceği konserle renklenecek. Zengin programda, piyanist Gülsin Onay ve Serhan Bali ile “Açıklamalı Konser”, İngiliz piyanistler Murray McLachlan ve Kathryn Page, Makedonyalı piyanist Danica Stojanova, Macar kemancı Antal Zalai ve piyanist Yener Gökbudak, Fransız viyolonselci Ophelie Gaillard ve piyanist Atakan Sarı gibi ehemmiyetli adlar sahne alacak.