Deniz Gökçer’in oğlu Cem Cüneyd Perk, Endonezyalı şarkıcı Siti Rahmawati İdham’dan boşandı!

Deniz Gökçer’in oğlu Cem Cüneyd Perk, Endonezyalı şarkıcı Siti Rahmawati İdham’dan boşandı!

Ünlü oyuncu Deniz Gökçer’in oğlu Cem Cüneyd Perk, 11 senelik eşi Endonezyalı şarkıcı Siti Rahmawati İdham’dan uyuşmalı olarak boşandı. Protokol gereği çiftin 9 yaşındaki çocuğunun velayetini anneye veren

Cem Cüneyd Perk, Endonezya’da büyük hayran kitlesine sahip şarkıcı Siti Rahmawati İdham Siti KDI ile internet civarında tanıştı. 3 senelik birlikteliğin ardından 2011 senesinde Endonezya’nın başşehri Cakarta’da evlenen Cem Cüneyd Perk ile Siti Rahmawati İdham’ın düğününe ülkenin sanat dünyasından bir hayli ünlü ad katıldı. Çiftin bu konutluluğundan 2013’te bir kız çocukları dünyaya geldi. İddiaya göre çiftin iyi giden konutluluğu son senelerde sarsılmaya başladı. Cem Cüneyd Perk de avukatı Turan Yirmibeşoğlu aracılığıyla İstanbul Aile Duruşması’ne müracaat eterek Endonezyalı şarkıcı eşine boşanma davası açtı.

Deniz Gökçer’in oğlu Cem Cüneyd Perk, Endonezyalı şarkıcı Siti Rahmawati İdham’dan boşandı

ANNESİYLE ENDONEZYA’YA YERLEŞECEK

Eşiyle boşanma mevzusunda uyuşmaya vardıklarını arzuhalinde belirten Perk, duruşmaya bir de uyuşmalı boşanma protokolü sundu. Protokole göre çocuğun velayeti anneye verilecek. Anne, kızıyla beraber Endonezya’ya gidip oraya yerleşecek. Perk de boşandığı eşine 800 bin lira parasal tazminat ödeyecek. Perk, çocuğunun tüm mektep giderlerini karşılayacak, çocuğuna aylık 3 bin lira iştirak nafakası ödeyecek. Anne, resmi tatillerde çocuğunu Türkiye’ye getirerek babasıyla görüştürecek. Perk de istediği zaman Endonezya’ya giderek çocuğunu göreöğrenecek. 

Deniz Gökçer’in oğlu Cem Cüneyd Perk, Endonezyalı şarkıcı Siti Rahmawati İdham’dan boşandı

UYUŞARAK BOŞANDILAR

 İstanbul Aile Duruşması’nde görülen boşanma davasına şikayetçi Cem Cüneyd Perk ile davalı Siti Rahmawati İdham katıldı. Çift, duruşma egemeninin “Boşanma mevzusunda kararlı mısınız” sualine, uyuşmalı olarak boşanmak istediklerini söyledi. Takribî 10 dakika süren davayı karara bağlayan duruşma, Cem Cüneyd Perk ile Endonezyalı eşinin uyuşmalı olarak boşanmasına karar verdi. Duruşma, protokolde yer alan kararların aynen uygulanmasını da kararında açıkladı.