Denizli'de vahşet! Annesini uyurken boğdu, sonra da boğazını kesti

Denizli'de vahşet! Annesini uyurken boğdu, sonra da boğazını kesti

Denizli'nin Güney ilçesinde, psikolojik rehabilitasyon gören G.R. 36, bir gnam evvel tartıştığı annesi Şadiye Rüzgar'ı 68 yatağını yatarken boğup, ardından boğazını kesti. Vaka yerinden motosikletiyle…

Psikolojik rahatsızlığı bulunduğu bilinen G.R., iddiaya göre dün henüz meçhul sebeple annesi Şadiye Rüzgar ile tartıştı. G.R., sabah saatlerinde annesi Şadiye Rüzgar'ın yaşadığı Tilkilik Mahallesi'ndeki evine gitti. Yattığı sırada annesini elleriyle boğan G.R., daha sonra boğazını kesti. Annesinin cesedini yatağın altına gizleyen G.R., motosikletiyle vaka yerinden kaçtı. Şadiye Rüzgar'dan haber alamayan büyük oğlunun eşi, akşam saatlerinde evine gittiği kaynanasını kanlar içinde buldu. İhbar üzerine vaka yerine polis ve sağlık takımları sevk edildi. Rüzgar'ın cesedi, vaka yerinde yapılan tahlilin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü.
Denizlide vahşet Annesini uyurken boğdu, sonra da boğazını kesti
5 SENE EVVEL EVİNİ YAKMIŞ

5 sene evvel ailesiyle yaşadığı konutu yaktığı da bilinen hadisenin kuşkulusu G.R.'yi tutmak için çalışma başlattı. İlçedeki güvenlik kameralarını araştıran polis, G.R.'nin motosikletiyle kent merkezine kaçtığını tespit etti. Kent merkezindeki bir parkta otururken polis ekiplerince tutulan cinayet kuşkulusu G.R. gözaltına alındı. G.R., polisteki ifadesinde tartıştığı annesini öldürdüğünü söyleyerek cinayeti işlediğini itiraf etti. Kuşkulunun emniyetteki harekâtlarının sürdüğü bilindi.
Denizlide vahşet Annesini uyurken boğdu, sonra da boğazını kesti