Denizli'deki kazada ölü sayısı 4’de yükseldi

Denizli'deki kazada ölü sayısı 4’de yükseldi

Denizli’de karşı şeride geçen tır ile arabanın çarpışması neticeyi konutlu çiftin ve babalarının can verdiği kazada, sağlık kurumunda rehabilitasyonu devam eden Muhammet Tuncer’de 4 gün sonra yaşamını

Denizli-Muğla Karayolu’nda 12 Haziran 2022 Pazar günü alana gelen kazada, Baver F. 35 yönetindeki 35 ZK 786 plakalı tır, karşı şeride geçerek Muğla güzergahına doğru giden Nurettin Tuncer 30 kontrolündeki 20 DD 232 plakalı araba ile çarpıştı. Çarpmanın tesiriyle araba sürücüsü Nurettin Tuncer, yolcu konumundaki babası Mehmet Tuncer 53 ve sağlık kurumuna kaldırılan eşi Filiz Tuncer 29 yaşamını kaybetti, sürücünün kardeşleri Muhammet Tuncer 28 ve İsmail Tuncer 26 ağır yaralı olarak sağlık kurumulara kaldırıldı.

Denizlideki kazada ölü sayısı 4’de yükseldi
3 bireyin yaşamını kaybettiği feci kazadan 4 gün sonra acı haber geldi. Ağır yaralı olarak Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kurumu’ne kaldırılan Muhammed Tuncer, hekimlerin tüm müdahalesine karşın yaşamını kaybetti. Kardeşi İsmail Tuncer’in ise sağlık kurumunda rehabilitasyonunun devam ettiği bilindi.

BU VİDEO İLGİNİZE SÜRÜKLEYEBİLİR

Denizli’deki feci kazada ölü ve yaralılar vardaha fazla video içinDenizli’deki feci kazada ölü ve yaralılar var