Dimitris Itoudis: "Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz"

Dimitris Itoudis: "Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz"

Fenerbahçe Beko'nun yeni Başantrenörü Dimitris Itoudis, resmi imza için İstanbul'a geldi.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Ekibi'nın Başantrenörlük vazifeyi için 3 senelik uyuşma sağladığı Dimitris Itoudis, İstanbul’a geldi.

Tecrübeli çalıştırıcıyı İstanbul Havalimanı’nda kulüp yetkilileri karşıladı.

Fenerbahçe TV’ye konuşan Başantrenör Dimitris Itoudis, “Buraya kazançken temennilerin ve mesullüklerimin farkındayım. Şu anda yapmak istediğimiz ilk iş, muhtemel olan en iyi kadroyu ve ekip civarını yaratarak camiamızı ve taraftarlarımızı mutlu etmek olacak. Özellikle Fenerbahçe taraftarlarına büyük bir teşekkür yollamak istiyorum. Binlerce ileti aldım. Hepsine yanıt olarak “teşekkürler” diyorum. Yapmamız gereken çok iş var. Ben hiçbir zaman büyük sözler faktörün hayranı olmadım ama taraftarlarımızı kavrıyorum, onların büyük temennileri var. Öğrenmelerini isterim ki onların temennileri, vicdanları ve istekleri; bizim için misyona dönüşecek. Onların bu isteğini karşılayabilmek için bizi daha çok çalışmaya itecek. Onların harika bir atmosfer yaratarak bizi desteklemelerini bekliyorum. Taraftarlarımızı, Başkanımız Ali Koç’u ve organizasyon içerisinde bu ekibi ait olduğu yerlere tekerrür taşıma yolunda en iyi ekibi kurmak için büyük fedakarlıklar yapan herkesi yüceltmek için üzerimize düşen her şeyi yapacağız.” dedi.

Dimitris Itoudis, 21 Haziran Salı günü Ülker Spor ve Aktiflik Salonu’nda tertip edilecek basın buluşmasında medya üyeleriyle buluşacak.

Dimitris Itoudis’in yanı gizeme Erkek Basketboldan Mesul İdare Heyeti Abonesi Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Basketbol Harekâtları Genel Direktörü Maurizio Gherardini ve Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Derya Yannier’in katılacağı basın buluşması saat 13.00’de başlayacak.