Dini nikahlı eşini göğsünden bıçakladı

Dini nikahlı eşini göğsünden bıçakladı

İzmir'in Konak ilçesinde, dini nikahlı eşi Bengü B.21 ile tartışan Sergen Ö.27, evvel Bengü B.'yi, daha sonra da konutta bulunan Gizem Nur T.'yi19 bıçakladı. Yaralılar sağlık kurumunda rehabilitasyona

Vaka, 01.00 sıralarında Çimentepe mahalleyi 610 caddede alana geldi. İddiaya göre, Sergen Ö., henüz belirlenemeyen bir sebeple dini nikahlı eşi olduğu bilinen Bengü B. ile münakaşaya başladı. Gerginliğin çoğalması neticeyi, Sergen Ö. yanında bulunan bıçağı çıkartarak Bengü B.'yi göğsünden bıçakladı. Daha sonra kuşkulu Sergen Ö., bu sırada konutta bulunan ve kendisini yasaklamaya çalışan Bengü B.'nin yakını olduğu belirtilen Gizem Nur T.'yi de bacağından bıçakladı. Sergen Ö. vakadan sonra kaçarken, etraftaki yurttaşlar vaziyeti polis ve sağlık takımlarına bildirdi.

Dini nikahlı eşini göğsünden bıçakladı

İhbar üzerine gelen sağlık takımları, yaralıları ambulansa alarak Sağlık Bilimleri ÜniversitesiSBÜ Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk etti. Burada rehabilitasyona alınan yaralılardan Bengü B.'nin hayati riskinin bulunduğu, Gizem Nur T.'nin sağlık vaziyetinin iyi olduğu bilindi. Vaka sonrası kaçan Sergen Ö., polis ekipleri tarafını tutuldu.

Vakayla alakalı başlatılan soruşturma sürüyor.