Doğu Demirkol tartışmalara son noktayı koydu: Şaka tapulu malım değil

Doğu Demirkol tartışmalara son noktayı koydu: Şaka tapulu malım değil

Doğu Demirkol, seneler evvel yaptığı bir mizaha Cem Yılmaz’ın son şovunda yer vermesi ile alakalı konuştu. Sosyal medya paylaşımıyla, mizahı ilk kendisinin yaptığı ortaya çıkan Demirkol, “Bu mizahı herkes

AMACIM KENDİMİ AKLAMAKTI

Cem Yılmaz, son şovunda “Allah diyen aslan” mizahına yer vermiş, aynı mizahı daha evvel Doğu Demirkol’un kendi gösterisinde kullandığı ortaya çıkmıştı. Demirkol, o mizahını sosyal medyadan “Daha Öncekilerden bir şaka” anekdotuyla paylaşmıştı.

Komedyen, evvelki gün Zorlu Center’daydı. Komedyen, paylaşımıyla alakalı suallere, “Ben kendimi aklamak için paylaştım. Bu mizahı herkes yapabilir. Benim tapulu mülküm değil ama Cem ağabey şovunda yapınca, beni izlemeye gelenler de ‘Cem Yılmaz’dan mı esinlendi demesin diye paylaştım” dedi.

Doğu Demirkol tartışmalara son noktayı koydu: Şaka tapulu malım değil

CEM AĞABEY BİZİM KIYMETİMİZ

Doğu Demirkol, laflarına şöyle devam etti: “Ben Cem ağabeyden almadım mizahı, o benden aldı gibi bir likeni için de paylaşmadım. Mevzuyu değişik işledik zati. Ben Cem ağabeyi hoşlanırım, o bizim kıymetimiz.” Muhabirlerin “Komedyenler birbirinden esinleniyor mu” sualine ise Demirkol “İzliyoruz birbirimizi, gördüklerimiz üzerinden başka misallerle aynı şeylere değindiğimiz oluyor” cevabını verdi.

Gözden KaçmasınPijama, terlik, Cem Yılmaz yaparız dendi ama... ‘Bu kez güldürmedi’#CEM YILMAZ#KOMEDİPijama, terlik, Cem Yılmaz yaparız dendi ama... ‘Bu kere güldürmedi’Hürriyet LogoHürriyet.com.tr