Dört büyüklerden 15 Temmuz mesajı

Dört büyüklerden 15 Temmuz mesajı

Beş sene evvel FETÖ'nün adi hücumunda gösterilen dayanışma ateşi bugün de devam ederken dört büyük kulüp, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor sosyal medya hesaplarından yaptıkları…

Spor kulüpleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü için sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar:

Beşiktaş Kulübü: 15 Temmuz'un sene dönümünde, sahip olduğumuz en büyük eforun halkımızın birliği, beraberliği ve kardeşliği olduğunu tekerrür andırmalıyız. Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü'nde, şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü: Demokrasi ve ulusal birliğimizin hedef alındığı darbe teşebbüsünün 5. sene dönümünde, bu adi adımı atanları bir defa daha lanetliyor; vatanımız için canını ortaya koyan şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnetlerimizi sunuyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü: Adi terör örgütünün, 15 Temmuz 2016'daki darbe teşebbüsüne karşı, demokrasimizi ve vatanımızın birlik beraberliğini gözetmek için şehit olan tüm vatandaşlarımızı 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü'nde bir defa daha rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Trabzonspor Kulübü: Fethullahçı Terör Örgütü, beş sene evvel pespayece bir darbe teşebbüsünde bulundu. Halkımızın kahramanca direnişiyle adi amaçlarına erişemediler. O gün can veren şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Gazilerimizi hürmetle selamlıyoruz. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.