Düğünde görülmemiş felaket! İlk dans hastanede bitti

Düğünde görülmemiş felaket! İlk dans hastanede bitti

Düğünler, bir çiftin yaşamlarının sonuna kadar anımsamak isteyecekleri, hoş hatıralarla dolu bir merasimdir. ancak Amerika Birleşik Devletlerili çift Julie Benn and Paul Richter, başlarına gelenlerle…

Amerika Birleşik Devletlerinin Philadelphia eyaletinde yaşayan Julie Benn and Paul Richter, hakikatinde daha erken bir tarihte evlenmek istemişler ancak düğünleri koronavirüs suratından ertelenmişti.

Kısıtlamaların kaldırılmasıyla beraber her şeyi yine tasarlayan genç çift antlarını 3 Temmuz'daki düğünlerinde ettiler ve nihayet hayallerine kavuştular.

Bir Hayli misafirin katıldığı merasimde herkes eğleniyor ve sahnede dans ediyordu. Başta da gelin ve damat...

Ancak ne olduysa pistte oldu ve gelin damat tarafından dans ederlerken yere doğru eğilirken birden acıyla kıvrandı. Dans figürü yaparken kendini zorlayan Julie'nin ayağı oracıkta dizi döndü. Acı içinde haykırmaya başlayan gelin, damat ve konuklar tarafından hemen apar topar sağlık kurumuna götürüldü.

Düğünde görülmemiş felaket İlk dans hastanede bitti

Julie 'Dizimi yakalayıp yerine yerleştirdiler. Çocukken bir yerlerini kırmıştım ama bu daha evvel hiç başıma gelmemişti. Bu yaşadıklarımdan sonra sakatlanan ve sonra spor yapmaya devam eden sporculara çok saygı duydum. Yaşadığım acıyı tarif etmem ihtimalsiz, sanki acıdan gözlerimden yaş geldi.' diyerek başından geçenleri anlattı.

Kısmetsiz gelin daha sonra üzerinde hala gelinliği varken ve tekerlekli sandalyede otururken çekilen resmini paylaştı.

Julie ve Paul tüm bu yaşananlara karşın düğün konuklarına oradan parçalayamamalarını rica ettiler ve sağlık kurumundaki rehabilitasyon bittikten sonra düğün salonuna dönerek kaldıkları yerden eğlenmeye devam ettiler.

 

Julie'nin eşi Paul ise yaşadıklarını şu laflarla anlattı: Şimdi yıldız sporcuların ne sezdiğini daha iyi kavrıyorum. otomobilden indiğimizde bir anda büyük bir kalabalık gördük ve birden flaşlar patlamaya başladı. Demek bu işler böyle oluyormuş...

: İlginize Sürükleyebilir Ek temkinler gelecek mi? Erdoğan'dan flaş laflar...Devlet Televizyonu spikeri böyle sundu: Korktuğumuz başımıza geldiAlişan'ın kardeş acısı... Ayakta duramadı