Düğünde ilginç anlar! Judo antrenörü gelin, damadı yerden yere vurdu

Düğünde ilginç anlar! Judo antrenörü gelin, damadı yerden yere vurdu

Denizli’de judo alıştırmanlığı yapan siyah kuşak sahibi gelin ile damat, nikah masasına judo giysileriyle oturdu. İmzayı atmadan evvel damadı yerden yere vuran gelin, konuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde uzun zaman belleklerden silinmeyecek bir nikaha imza atıldı. Denizli Megakent Belediyesporlu siyah kuşak sahibi Judo alıştırmanları Ümran Şahbal ve Talha Enes Arıoğlu, tertip edilen merasimle dünya evine girdi. Aynı kulüpte spor yaparak tanışan 23 yaşındaki çift, 2013 senesinden bu yana olan beraberliklerini nikahla taçlandırdı.

Denizli protokolün de çağırıldığı nikah evveli gelin ve damat salondakilere bir sürpriz yaptı. Damatlık ve gelinliklerinin üzerlerine judo elbiseyi giyen genç çift, kurulan minder üzerinde judo şovu yaptı. Gelinin damadı yerden yere vurarak yaptığı şov salondakilerin alaka odağı olurken, unutulmayacak görüntüler ortaya koydu. Mini şovun ardından Denizli Megakent Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kıydığı nikahla genç çift bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ derken törenin ardından tebrikleri kabul etti.

Düğünde ilginç anlar Judo antrenörü gelin, damadı yerden yere vurdu

“JUDO ELBİSELERİ İLE HOŞ BİR HAZIRLIK YAPMIŞLAR”

Genç çiftin nikahını kıyan Denizli Megakent Belediye Başkanı Osman Zolan, yapılan eksantrik şovun değişik bir hoşluk kattığını belirterek, "Allah'ım onları bir araya getirdi. Nikahlarını yaptık. İşleriyle alakalı olarak gelinlik ve damatlıklarını dizayn etmişler. Değişik bir hoşluk oldu. Bunlar spora da katkı sağlayan hareketler ve tavırlar. Gençlerimizin spor yapmasını manipülasyon noktasında bu şov gayet hoş bir misal olmuştur. Judo elbiseleri ile hoş bir hazırlık yapmışlar ve yakışmışlar. Gelinlik ve damatlık değişik bir hoşluk olmuş" ifadelerini kullandı.

Düğünde ilginç anlar Judo antrenörü gelin, damadı yerden yere vurdu

“KONUKLARIMIZA JUDOYU TANITMA ADINA MİNİK BİR ŞOV HAZIRLADIK"

Dünya evine giren ulusal judo alıştırmanı Talha Enes Arıoğlu da judonun yaşamının en ehemmiyetli yerinde olduğunu ve eşi ile beraber aynı kulüpte tanıştığını söyleyerek, "Yaşamımızın en ehemmiyetli noktalarından birisi olan judoyu yaşamımızın en hoş gününde temsil etmeye çalıştık. Eşim Ümran öğretmenimle ufaklıktan beri aynı hep beraberiz. Zati uzun müddettir beraberliğimiz vardı. Bu zaman zarfında bir hayli şovlara katıldık. Başka Bir Deyişle buradaki yaptığımız şovu alışkınız. Kıymetli davetlilerimizin işimizi olan judoyu azıcık tanıtma anlamında minik bir şov hazırladık. Allahın İzniyle herkes memnun kalmıştır” diye konuştu.

Düğünde ilginç anlar Judo antrenörü gelin, damadı yerden yere vurdu

“GELİNLİKLE GÜÇ AMA HOŞ OLDU"

Yaptıkları şovdan memnun olduklarını anlatan Ümran Şahbal ise "İkimiz aynı işi yaptığımız için uzun müddettir tasarlıyorduk. Şov maçı yaptık. İdmanlardan alışkınız. Çok içime sinerek oldu. Başka Bir Deyişle çok hoş oldu. Zati idmanlarda çok alışkın olduğumuz için mesele olmadı. Yalnızca gelinlikle güç ama hoş oldu" biçiminde konuştu.