Dünya bu düğünü konuşuyor... Gelin kalp krizi geçirdi, damat baldızıyla evlendi!

Dünya bu düğünü konuşuyor... Gelin kalp krizi geçirdi, damat baldızıyla evlendi!

Hindistan'da gelin kendi düğününde kalp krizi geçirdi. Gelinin can vermesi sonrası damat, gelinin kız kardeşi ile fanine girdi.

Son günlerde koronavirüs salgını haberleri ile gündemden düşmeyen Hindistan bu sefer hayli acayip bir haber ile gündemde.

Ülkenin Uttar Pradesh eyaletindeki düğünde acı bir vaka yaşandı. Gelin yaşadığı stres sebebiyle kendi düğününde kalp krizi geçirdi.

Son dakika haberler... Hindistanda kâbus bitmiyor: Ganj Nehrinde inanılmaz görüntü, köpekler ve kuşlar cesetleri yiyorSon dakika haberler... Hindistan'da kâbus bitmiyor: Ganj Nehri'nde mucizevi görüntü, köpekler ve kuşlar cesetleri yiyor!

İngiliz Daily Mail gazetesinin yerel medyaya direndirdiği haberine göre, vaka yerine sağlık takımları çağrıldı.

Ancak yapılan tüm müdahalelere karşın gelinin kurtarılamadığı açıklandı. Deyimi caizse cenazeye dönen düğün ise iptal edilmedi.

Damat, aileler arasında süren kısa bir buluşmanın ardından gelinin kız kardeşi ile evlendi. Aile ismine açıklama yapan gelinin amcası ise 'bu güç bir karardı' dedi.

Şanssız gelinin cansız vücudu ise düğün bitene kadar bir odaya kaldırıldı. Kendi düğününde kalp krizi geçirerek can veren gelinin daha sonra bir merasim ile yakıldığı açıklandı.

Hindistan, ne yaşanırsa yaşansın düğünlerin iptal edilmemesi ile sıkça gündeme gelen bir ülke.

Geçtiğimiz haftalarda da eş bir vaziyet yaşanmış, damadın kaçması sonrası gelin davetlilerden birisiyle evlenmişti.