Dünya bu kareyi konuşuyor... Trump sahneye pantolonunu ters giyerek çıktı

Dünya bu kareyi konuşuyor... Trump sahneye pantolonunu ters giyerek çıktı

Aylar sonra kamera karşısına geçen daha önceki Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump 'pantolonunu ters giydi' iddiası ile gündemde.

4 senelik başkanlığı süresince neredeyse yaptığı her açıklama ile gündem olmayı başaran Trump yeni bir müzakerenin fitilini ateşledi.

Aylar sonra kameralar karşısına geçen daha önceki başkan 'pantolonunu ters giydi' iddiası ile gündeme geldi.

Kuzey Carolina’da Cumhuriyetçi Parti mitingine katılan Trump'ın pantolonundaki eksantriklik dikkatli gözlerden kaçmadı.

Pantolonda fermuar yerinin görünmediğini fark eden onlarca şahıs bu resmi sosyal medyada paylaştı. Görüntüler kısa zamanda viral oldu.

Bu görüntüler pantolonlarını ters giymesiyle ünlenen 90'ların hip-hop ikilisi Kriss Kross'u yine gündeme getirdi. Pek çok kullanıcı Trump'ı Kriss Kross'a benzetti.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, bu görüntünün sebebi Trump'ın esnek belirli pull-up pantolon giymiş olmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Dünya bu kareyi konuşuyor... Trump sahneye pantolonunu ters giyerek çıktı

Pantolon münazaraları ile gündeme gelen Trump bu konuşmasında yeniden kendisine de danışmanlık yapan bulaşıcı hastalıklar uzmanı Anthony Fauci'yi hedef aldı.

Fauci'nin pandemiye yaklaşımını tenkit eten Trump şu ifadeleri kullandı;

'Fauci harika bir hekim değil ama harika bir pazarlamacı. Neredetse her mevzuda haksız çıktı. Virüs ve Wuhan laboratuvarı da buna dahil.'

Trump virüsün Çin'deki bir laboratuvardan sızdığını sıklıkla dile getiriyor ve Çin'in Amerika Birleşik Devletlerine tazminat ödemesi gerektiğinin altını çiziyor.

Son dakika haberi: Korona salgınının en önemli ismiydi...Maske ve aşı açıklaması şoke ettiSon dakika haberi: Korona salgınının en ehemmiyetli ismiydi...Maske ve aşı açıklaması şoke etti

Özellikle başkanlığının son yarıyılında bu iddiayı sıkça dile getiren Trump, virüse bağlı vefatlar için de Çin'i yargılıyor.

Trump'ın başkanlığı süresince Amerika Birleşik Devletlerinde yüz binlerce şahıs Kovid-19 sebebiyle yaşamını kaybetmişti.

Bu süreçte Trump da virüse tutulmuş, özel bir rehabilitasyon uygulanan başkan kısa zamanda taburcu edilmişti.