Ece Erken isyan etti: Kimse boş yapmasın, ben kocamı çok sevdim!

Ece Erken isyan etti: Kimse boş yapmasın, ben kocamı çok sevdim!

Temmuz 2021'de evlendiği Şafak Mahmuyazıcıoğlu'nu silahlı hamle neticeyi kaybeden Ece Erken, eşinin soyadını sosyal medya hesabından kaldırmıştı. Erken kendisini tenkit etenlere yanıt verdi: Kimse boş

Sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz ocak ayında Yeşilköy'de uğradığı silahlı hamle neticeyi hayatını kaybetti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ani vefatı Ece Erken ile ünlü avukatın ailesini karşı karşıya getirdi.

'Eşimin saatini dahi istediler' diyen Erken, geçtiğimiz haftalarda donakaltan bir karar aldı.

Serveti kabul etmeyeceğini duyuran Ece Erken, "Eşimi çok hoşlandım ve onu özlemle anıyorum ama rahmetli eşimi senelerdir kazanç kapısı olarak gören ve rahmetli olduktan sonra hala görmeye devam eden bu makûs insanlarla adımın daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, öyle kalacağız. Reddi servet yapıyorum herkese sevgi ve hürmetlerimle" dedi.

EŞİNİN SOYADINI KALDIRDI

Güç günler yaşayan ve eşine olan özlemini her fırsatta dile getiren Ece Erken'den yeni bir hücum geldi.

Ünlü sunucu sosyal medya hesaplarından 'Mahmutyazıcıoğlu' soyadını kaldırdı.

Bir takipçisi Ece Erken'e 'Eşinizin soyadını neden sildiniz?' diye sordu. Erken ise 'Yaşananlardan sonra bazı akrabalarıyla aynı soyadını taşımamak için. Her gün daha da iğrenç şeyler dinliyorum' cevabını verdi.

ECE ERKEN BAŞKALDIRI ETTİ

Ece Erken yapılan makûs yorumlara daha fazla katlanamadı ve sosyal medya hesabından başkaldırı etti. Eşine olan aşkını dillendiren Erken, 'Kimse boş yapmasın. Ben kocamı çok hoşlandım' dedi.

İşte Ece Erken'in paylaşımı:

Hayatta en anlamsız tümce ‘Vay gidene...’ Şayet vicdandan seven birini arkasına vazgeçtiyse ‘vay kalana...’ Giden rabbimin yanına gitti. Tasasız, dertsiz Allah'ın izniyle... Peki ya onu çok sevenler. O surattan kimse boş yapmasın. Ben kocamı çok hoşlandım, çok hoşlanıyorum… Ben böyle yüce, böyle koca bir aşk yaşayamam artık. İlk kere bu kadar çok hoşlandım ve o hep kalbimde kalacak ama hayat evladı olan anneler için kısa ara verir, durmaz.

Ben ilk kere bu kadar çok hoşlandım. İlk kere herkesten bağımsız; etrafında herkese, ailesine ekmek veren ‘adam gibi adam’ tanıdım. Şafak’ım izleyip neler diyorsundur, tanıyıp sandığın tanımadıklarına en çok bunu merak ediyorum? Keşke haklı çıkmasaydım! Keşke benim güvendiğim ama kalleş çıkanlarla barıştırmasaydım seni. Seni etkiledim, çok dramatiğim. Kimse ‘darıl kalmasın’ isterdim ama demek ki nedenleri varmış hem de haklı nedenler.