Ece Ronay ve Mehmet Bilir evlendi

Ece Ronay ve Mehmet Bilir evlendi

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay uzun zamandır aşk yaşadığı Mehmet Bilir ile nikah masasına oturdu.

Tiktok fenomeni Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı iletileri ifşa etmiş ve ünlü şovmenden "taciz" ve "hakaret" nedeniyle şikayetçi olmuştu.

Ronay, taciz iddialarının ardından nişanlısı Mehmet Bilir'in, Erbil ile buluşmasının ardından nişanlısından ayrıldığını duyurmuş ancak daha sonra Bilir'i bağışlamıştı. 2.5 aylık hamile olan Ece Ronay, Mehmet Bilir ile nikah masasına oturdu. Aile yakınları ve arkadaşlarının katıldığı bir merasimle dünyaevine giren çift düğünü yaz aylarında yapacak.

Ece Ronay ve Mehmet Bilir evlendi

'MEHMET HER ZAMAN YANIMDA OLDU'

Ece Ronay hamile olduğunu şu laflarla duyurmuştu: "Müjdem şu ben 2.5 aylık hamileyim. Bundan dört beş ay evvel konutluluk öneriyi almıştım. Konutluluk yolunda olan bir ilişkiydi, 'bebek oldu' diye evlenmiyoruz. Ben bu çocuğu suskun sedasız bir biçimde aldırsaydım kimsenin haberi olmazdı. Bunun ne kadar büyük günah olduğunu öğreniyorum. Ben dini nikah yaptım. Mehmet’in hakkını yiyemem o her zaman yanımda oldu. Bazı basın uzuvlarında ‘Mehmet Bilir, Ece’nin üstüne konut yaptı’ haberleri yapıldı. Benim zati 1.5 milyon bedelinde bir konutum ve çok da iyi bir otomobilim var. Benim kalkıp da kimseyle evlenme gidişatım mevzubahisi olamaz. Ben bir sene içinde bir konut ve bir araba aldım." 

Gözden KaçmasınSapık lafını affetmedi...'Sapık' lafını bağışlamadı... #ECE RONAY#MEHMET ALİ ERBİLÇok komik görünüyordu, bir acındırma sezdimÇok gülünç görünüyordu, bir acındırma hissettim!#ECE RONAY#MEHMET ALİ ERBİL