Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu?

Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu?

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

'Böyle iyiyiz'

Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin, evvelki gün sevgilisi Ecem Çırpan ile Arnavutköy’de görüntülendi. İkili, konutluluk suallerine “Her şeyin hayırlısı, böyle çok iyiyiz” cevabını verdi. BABAYLA DÜET Müzik kariyerine babasının vokalisti olarak başlayan Lider Şahin, sürpriz projesini de açıkladı: “Babamla düet yapacağız. Bu bizim için de ilk olacak. Çok coşkuluyum. Babamız da olsa onun eline su dökemeyiz, o hepimizin duayeni.” Behlül AYDIN

 Hasret giderdi

İbrahim Büyükak, “Garip Bazı Hadiseler” dizisinin çekimlerinden bulduğu ilk fırsatta 6.5 aylık oğlu Aslan’ın yanına koştu.
Oyuncu, ufak oğluyla sürüklettiği bu kareyi Instagram sayfasında “Aslan parçasıyla hasret gideriyoruz” anekdotuyla paylaştı.

Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu

Aşk yok yaşamımda

Koronavirüsü atlatan Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gece Cihangir’de görüntülendi. Hastalık süreciyle alakalı “2-3 gün ateşlenme oldu, sonra geçti” diyen Rıza Kocaoğlu, gündemindeki projelerden de bahsetti: “Tiyatro oyunum devam ediyor. Birkaç proje daha var, netleşince haberiniz olur.”
 Rıza Kocaoğlu’na rejisör Burcu Alptekin’le aşk yaşadığı iddiası da soruldu. Oyuncu, “Öyle bir şey yok. Aşk yok zati yaşamımda. Kendiniz yazıp çizdiniz. Kendisi benim dostum olur” dedi. Sayit DURMAZ

Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu

Kulis sohbeti

Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın rol aldığı “Amadeus” geçtiğimiz akşam Zorlu PSM’de sahnelendi. Oyunu izlemeye gelenler arasında Ebru-Nuri Bilge Ceylan çifti de vardı. Selçuk Yöntem, kuliste görüştüğü çiftle sürüklettiği hatıra resmini sosyal medyada paylaştı:
“Amadeus oyunu, arkadaşlarımızla yan yana gelebildiğimiz, yaşama ve hayata yeni hatıralar kattığımız kulis sohbetlerine vesile oluyor. Ne hoş, ne değerli hatıralar birikiyor. Sevgili Nuri Bilge Ceylan ve eşi Ebru Ceylan’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.”

Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu

Yağışlı hava mani olmadı

 Kerem Alışkın’ın spor isteğine yağışlı hava mani olamadı. Alışkın, evvelki gün Arnavutköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Makûs havaya karşın haftalık sporunu aksatmayan oyuncu, sahil hattında yürüyüş yaptı. Behlül AYDIN

Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu

'Mutlu seneler' pozu

Oyuncu Berrak Tüzünataç, sanatçılar Burcu Karademir ve Esra Gülmen ile “Hürlüğün Doğuşu” isminde bir proje reelleştirmişti. Ünlü oyuncu, bedeninin her yerine “bla bla bla” ifadelerini yazmıştı. Tüzünataç, bir senenin ardından projeden değişik karelerini şu anekdotla paylaştı: “Mutlu seneler Hürlüğün Doğuşu.”

Ecem Çırpan ile Lider Şahin evleniyor mu