Elif Nine’ye kuzu dayağı

Elif Nine’ye kuzu dayağı

Hadise Adana Kozan’da yaşandı... Evinin önünden geçen sürüye karışan kuzusunu almak isteyen 70 yaşındaki Elif Comert feci biçimde tartaklandı. Sürü sahibi E.C. “Ben vurmadım, eşekten düştü” dedi.

Adana’da 4 sene evvel E.C.’nin 43 köpeği, 3 çocuk annesi Elif Comert’in kuzusunu böldü. Bunun üzerine E.C. ile Comert arasında yaşanan ihtilaf, husumete dönüştü.

Dün ise Kozan ilçesi Gökgöz Semti Yayla mevkisinde Comert, evinin önünden geçen ve daha evvel münakaşa yaşadığı E.C.’ye ait sürüye karışan kuzusunu almak istedi. Bu sırada E.C., Comert’e saldırdı. Aldığı darbelerle Comert’in suratı tanınmaz hale geldi. Sağlık Kurumuna kaldırılan kadının şiddet sonrası bir gözünde görme, kulağında duyma kaybı oluştu. Comert’ı darp ettiği ileri sürülen E.C., savcılıkta, “Ben bir şey yapmadım. Bana tükürürken eşekten düştü” diye ifade verdi. Kuşkulunun ifadesine Comert tepki gösterdi.

SAÇIMIN İÇİ DAHİ MOR

Gözyaşları içinde konuşan Elif Comert şunları söyledi: “İfadesinde bana ‘Eşeğin üstündeydi. Bana tükürürken balansını kaybetti. Düştü’ diyormuş. Ben bu ifadeyi kabullenmiyorum. Beni bu hale getiren o. Ben eşekten düşüp bu hale gelebiliyorsam kendi de bir eşekten attan düşsün bu hale gelecek miymiş? Adalet palavra ifadeyi ayırt etsin. Attan, eşekten düşmeyle bu hale gelinir mi? Saçımın içleri dahi mor.

AKIŞKANLA BESLENİYORUM

Beş gündür akışkanla besleniyorum. Daha bir ekmek bile yiyemedim. Ben meyve suyuyla, sütle öylesi şeylerle yaşıyorum. Allah layığını versin. Başka bir şey desem ne diyeyim? Benim tanığım de Allah sahibim de Allah. Tanığım yoksa kendi bulsun. Müslümansa doğruyu söylesin. Günlük süt sağıyordum, günlerdir bunların hiç birini yapamıyorum.”