Elti dehşeti! 'Ben ondan daha güzelim diye oldu'

Elti dehşeti! 'Ben ondan daha güzelim diye oldu'

İstanbul Sarıyer’de Sevtap G. 25, kıskançlık sebebiyle tartıştığı eltisi Ece Erdoğan'ı 38 ağzından vurdu. Yaralı kadın sağlık kurumunda rehabilitasyon altına alınırken, saldırgan gözaltına alındı. Ece

Hadise, geçtiğimiz Perşembe gşöhreti saat 01.00 sıralarında Çayırbaşı Semti’nde alana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde eltiler Ece Erdoğan ve Sevtap G. arasında kıskançlık sebebiyle münazara çıktı. Münakaşanın gelişerek kavgaya dönüşmesi üzerine Sevtap G. belinden silah çıkartıp Ece Erdoğan’ın ağzına soktu. Saniyeler sonra silahı ateşleyen Sevtap G., eltisini vurduktan sonra silahı yere atarak süratle koşarak kayıplara karıştı.

Etraftakilerin ihbarıyla hadise yerine sağlık takımları ve polis sevk edildi. İhbar üzerine hadise kısa zamanda hadise yerine gelen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, bir araya gelen kalabalığı dağıttıktan sonra etrafta güvenlik tedbiri aldı. Ardından ağır yaralı kadın sağlık takımlarının ilk müdahalesinin ardından ambulansla Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak rehabilitasyon altına alındı. Yaralı Ece Erdoğan'ın operasyon edildiği ve hayati riski atlattığı bilindi.

Elti dehşeti Ben ondan daha güzelim diye oldu
Ece Erdoğan

"BEN ONDAN DAHA GÜZELİM DİYE OLDU"

Erdoğan'ın polise verdiği ifadesinde "Bunların hepsi ben ondan daha güzelim diye oldu. Hem bana çekemiyor, hem de öldürmek istedi. Bana küfür ve hakaret ederek silah çekti. Silahı almak istediğimde ateş açtı. Mermi yanağıma saplandı. Beni çekemediği için kesintisiz bana saldırıyordu" dediği bilindi.

POLİS SALDIRGAN KADINI TUTTU

Öte yandan, hadise yerinde çalışma yapan polis ekipleri, vakada kullanılan silahı yapılan tahlil sonrasında ele geçirdi.

Elti dehşeti Ben ondan daha güzelim diye oldu

Kovanın da ispat torbasına konulması sonrasında çalışmaları sürdüren Sarıyer polisi, eltisini vuran Sevtap G.’yi Kağıthane'de kıskıvrak tuttu. Gözaltına alınan kadın, ifadesinin alınmasının ardından “isteyerek yaralama” kabahatinden adli harekât yapılarak adliyeye sevk edildi. Saldırgan, hapsedilerek cezaevine gönderildi.

Elti dehşeti Ben ondan daha güzelim diye oldu