Emre Karayel'in babalık mutluluğu

Emre Karayel'in babalık mutluluğu

Emre Karayel, Hülya Koçyiğit’in Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 2 ekranlarında yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” programına davetli oldu.

 Kısa vakit evvel eşi Gizem Karayel’le oğulları Can Öcal’ı kucağına alan oyuncu, baba olmanın çok hoş bir duygu olduğunu belirtti: “Babalık, anlatılmaz bir duygu, ancak yaşanır. Bunun mutluluğunu tarif edemem.” “Bir İstanbul Masalı” ve “Kurtlar Vadisi” dizilerinde peş peşe rol alan Karayel, o yarıyılı şöyle anlattı:

“O yarıyıl neredeyse hayat duruyordu Türkiye’de. Bu diziler çok ciddi reytingler alıyordu ve İstanbul’a taşındıktan sonra İstiklal Sokağı’nde yürürken, devamlı kafalar dönmeye başlıyordu. Alışkın olmadığım şeylerdi. Ama sonra alışıp, işimizin bir parçası olduğunu bilince, işin hoş tarafı da bu oldu. Bu işin bize en büyük getirisi reelinde parasal değil manevi. Elbette para kazanıyoruz. Ama o sevgisizlikten de çok korkuyoruz. Bizi motive eden enerjik ise beğenenlerimiz.”

Uzaklaştırma kararı aldırıp hapsini istediUzaklaştırma kararı aldırıp mapusunu istedi#ÜMİT ASLAN#CEREN HİNDİSTAN50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda50 bin TL'ye kiralamıştı... Giysilere iki oda!#HADİSE#MEHMET DİNÇERLER