Esat Yontunç ve Hande Gülşen'in oğlu Esathan Dominik’te okula gidecek

Esat Yontunç ve Hande Gülşen'in oğlu Esathan Dominik’te okula gidecek

Esat Yontunç ve Hande Gülşen çifti, oğulları Esathan’ı, “Survivor”ın çekimleri için senenin büyük kısmını geçirdikleri Dominik’te mektebe yazdırıyor.

2017 senesinde dünya evine giren Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç ile modacı Hande Gülşen, iki sene sonra oğulları Esathan’ı kucaklarına almıştı. Kanalın en büyük imallerinden olan “Survivor”un çekimleri için senenin yarısını Dominik Cumhuriyet’inde geçiren çift, oğulları Esathan’ın yuvaya gitme yaşı gelince onu İstanbul’da bir mektebe yazdırmışlardı.

Esat Yontunç ve Hande Gülşenin oğlu Esathan Dominik’te okula gidecek

Ancak çift şimdi oğullarıyla beraber Dominik’e gitme kararı aldı. Esathan’ı burada bir mektebe yazdıracak olan Hande Gülşen Yontunç, kendi işleri için arada bir İstanbul’a gelecek. İkizi Duygu Gülşen Tarablus ile sahibi olduğu “2wins” markasıyla yeni atılımlar yapan Yontunç, Esathan yeni mektebine başlamadan evvel buradaki işlerini bitirmeye çalışıyor. Dinlediğime göre galibiyetli kardeşler, “2wins” markasıyla çok yakında bir kozmetik koleksiyonu da çıkarmayı tasarlıyormuş.

Hamile tarzı alaka sürükleyecek

Malum, Kıvanç Tatlıtuğ’un baba olacağı haberi geçtiğimiz kasım ayında magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Beş aylık hamile olan eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, evvelki gün ilk defa gelişen karnıyla paylaşım yaparak takipçilerini neşelendirdi.

Esat Yontunç ve Hande Gülşenin oğlu Esathan Dominik’te okula gidecek

Tarz danışmanı olan ve kendi giyim stiliyle de bayanlara esin veren Tatlıtuğ’un hamile tarzı da yakından takip edilecek diye düşünüyorum. Evvelki gün Mavi’nin gebelik serisinden beli lastikli pantolonunu, Damat Tween’in oversize ceketiyle kombinleyen Başak Hanım, yeniden zevkini konuşturdu.

Yeni projeye başladı

Beğenilen oyuncu Berna Aşikar, yeni projesi için ünlü resimci Burak Bulut’un nesnelinin karşına geçti. Sadri Alışkın Kültür Merkezi Yüksekokul 35.5 Sanat Merkezi’nde eğitimi aldıktan sonra bir hayli tiyatro oyunda sahne alan galibiyetli oyuncu, “Elif” dizisinde canlandırdığı Hümeyra kişiliğiyle nama kavuşmuştu. Hem yurt içinde hem de yurt dışında hatırı sayılır bir hayran kitlesi olan Aşikar’in yeni pozları da takipçilerinin büyük alkışını kazandı. Yeni projesiyle alakalı bilgi vermeyen hoş oyuncu, “Yeni projemi açıklamak için çok erken, resim çekimlerini bitirildik, yakında büyümeleri hayranlarımla paylaşacağım” dedi.

Esat Yontunç ve Hande Gülşenin oğlu Esathan Dominik’te okula gidecek

NFT koleksiyonu sanatseverleri buluşturdu

Türkiye’nin önde gelen sanat galerilerinden, Arkası On İstanbul, artSümer, PG Arkası, Pilevneli, Kaptan, Sanatorium galerilerinin katkılarıyla asıllaştırılan “The Future Begins Today: Carny Genesis NFT Collection” başlıklı sergide modern sanat, geleceğin teknolojisi ile toplandı.

Esat Yontunç ve Hande Gülşenin oğlu Esathan Dominik’te okula gidecek

Carny.io kurucu ortakları Elyo Elvaşvili ve Nuri Sayraç’ın konut sahipliğinde Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda tertip edilen sergi davetinde sanatseverler buluştu. Dijital sanata odaklanan ve merkezine kripto sanatı alan Carny.io, Türkiye’den galerileri ve sanatçıları beynelmilel koleksiyoner ve yatırımcılar ile buluşturduğu gibi, beynelmilel sanatçılar ve galerileri de Türkiye’den platforma taşıyarak birikimleri paylaşmayı amaçlıyor.