Esenler'de darp sonrası ölüm! 'Ortada hiçbir sebep yokken öldürüldü'

Esenler'de darp sonrası ölüm! 'Ortada hiçbir sebep yokken öldürüldü'

Esenler'de caddede yaşayan 40 yaşındaki Nihat Alacan, tartıştığı Batuhan Tanış tarafından feci biçimde darbedildi. Başını kaldırıma vurduğu belirtilen Alacan, sağlık kurumunda yaşamını kaybederken, kuşkulu

Atışalanı Caddesi'nde 18 Mayıs Çarşamba gece saatlerinde caddelerde yaşayan Nihat Alacan'ın yanına ayyaş olduğu öne sürülen Batuhan Tanış geldi. İkili arasında bilinmez bir sebeple müzakere çıktı. Tanış, Nihat Alacan'ı darbetmeye başladı. Alacan aldığı darbelerle başını kaldırıma vurdu. Kuşkulu kaçarken, rehabilitasyon altına alınan Alacan sağlık kurumunda yaşamını kaybetti. Batuhan Tanış, geçen pazartesi Bakırköy Cevizlik Mahallesi'nde saklandığı konutta tutuldu. Tanış, hapsedildi. Nihat Alacan, Kastamonu'da defnedildi. 

"ORTADA HİÇBİR NEDEN YOKKEN ÖLDÜRÜLDÜ"

Nihat Alacan'ın kardeşi Mustafa Alacan, "Abim burada oturuyordu. Kendisi caddede kalıyordu. Kimseye bir hasarı yoktu. O gece ayyaş, madde kullanan birisi buraya gelip abimi vurarak, başını yere vurarak öldürdü. Kendisi hapsedildi. Hadisenin takibini yapıyoruz. Abim kimseye hasarı olmayan biriydi. Abim bu vakayı başlatmış diye kötüle atmışlar ama suskun sakin kendi halinde biriydi. Ortada hiçbir neden yokken öldürüldü. Abimi öldüren şahıs bildiğimiz kadarıyla sabıkalı, kabahat dosyası fazla olan biri. Bu adam dışarı çıkarsa yeniden aynı hadiseleri yapacak potansiyelde bir insan. En ağır biçimde cezalandırılsın istiyoruz." dedi.