Esenyurt'ta iğrenç olay! Komşusunun kapısına sürdü...

Esenyurt'ta iğrenç olay! Komşusunun kapısına sürdü...

İstanbul Esenyurt'ta bir kadının, tartıştığı komşusunun kapısına reçel döktüğü öne sürüldü. Yaşananları anlatan Muhammed Fatih Abdülaziz, "Komşum benden rahatsız olmadığını söylüyor ama rahatsız.…

Olay, cumartesi saat 08.15 sıralarında Esenyurt Üçevler Semtinde oldu. İddialara göre 4 katlı apartmanın 1'inci katında eşi ve 4 çocuğu ile oturan Mısırlı Muhammed Fatih Abdülaziz, gürültü yapan alt kat komşusu ile tartıştı. Daha sonra evinin kapısını açtığında ise çevreye reçel döküldüğünü gören Abdulaziz, alt komşusundan şüphelenerek vaziyeti polise bildirdi. Evvelki günlerde de aynı kadının, sokakta oyun oynayan Abdülaziz'in kızlarının kafasına pis su döktüğü öne sürmüştü. O gün de dövüş ettikten sonra 2 komşu birbirinden yakıntıcı olmuştu.

Esenyurtta iğrenç olay Komşusunun kapısına sürdü...

“NE İSTİYOR BİLMİYORUM"

Yaşananları anlatan 4 çocuk babası Muhammed Fatih Abdülaziz, “Ben Mısırlı'yım, 1 buçuk yıldır bu dairede oturuyorum. Komşum benden rahatsız olmadığını söylüyor fakat rahatsız. Neden rahatsız, bilmiyorum. Benim kızlarım, arkadaşları ile birlikte karda oynamaya gidiyor. Pislik suyu kafalarına attı. Ben de işteyim, hanım aradı gelmem için. Kızların üzerine su pislik kokuyor. Video çektim sonra da polisi aradık. Niçin döktü bilmiyorum. 3 kere oldu. Bir kere benim çocuğun kafasına pislik su attı. Bu da ikinci. Kadın ne istiyor bilmiyorum. Ne vakit konuşsam, bana küfür ediyor. Saygılı olması gerekli ama yok" diye konuştu.