Eşini katledip, evini ateşe vermişti! İğrenç sözler

Eşini katledip, evini ateşe vermişti! İğrenç sözler

Kırıkkale’de, çıkan müzakerede eşi Koçer Dönmez’i muhtelif yerlerinden bıçaklayarak öldüren, sonrasında ise evini ve arabasını ateşe veren Mehmet Dönmez, çıkarıldığı nöbetçi duruşmaca hapsedildi.…

Hadise, dün saat 23.30 sularında Bahçelievler Semti Yeşilöz Sokağı’nde yaşandı. Her ikisi de ikinci konutluluğunu yapan M.D. ile Koçer Dönmez arasında, henüz bilinmez sebeple kavga çıktı. Münakaşanın münazaraya dönüşmesi üzerine M.D., Koçer Dönmez'i bedeninin muhtelif yerlerinden bıçakladı. Ardından evvel konutu, daha sonra ise 06 AR 7352 plakalı arabasını ateşe verdi. Yangını gören etraftaki bireylerin ihbarı üzerine hadise yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Takımlar arabada çıkan yangını kısa müddette söndürdü. Bu sırada ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen M.D., eşi Koçer Dönmez'in yanan konutta kaldığını söyledi. Yangının söndürülmesinin ardından konuta giren takımlar, Koçer Dönmez'in cansız vücuduyla karşılaştı. Sağlık takımları yaptığı hakimiyette, Koçer Dönmez'in bıçak darbeleriyle yaşamını kaybettiğini tanımladı. Bayanın cenazesi, Yüksek İhtisas Sağlık Kurumu morguna kaldırıldı. Zanlı M.D. ise sorgusunda cinayeti itiraf etti.

’PİSLİK ARINMA’

Emniyette susma hakkını kullanan M.D., operasyonların ardından adliyeye sevk edildi. M.D. gazetecilerin "Cinayeti neden işlediniz?" suali üzerine, "Şayet bayan cinayeti yazıyorsanız. ’Pislik arınma’ yazın. Bunu yazmazlarsa öldürürüm" dedi. Koçer Dönmezi'n cenazesinin otopsi operasyonlarının sürdüğü belirtilirken, Mehmet Dönmez, çıkarıldığı nöbetçi duruşmaca hapsedildi.