Eşiyle barışmak için gitti, katliam yaptı! Ankara'da korkunç olay

Eşiyle barışmak için gitti, katliam yaptı! Ankara'da korkunç olay

Ankara'da Özkan Güçlü 40, kendisini terk eden eşi ile barışmak için yanına gitti. Özkan Güçlü burada kayınpederi Ahmet Meral 65 ile yeğeni Burhan Koyuncu'yu 32 tüfekle vurarak öldürdü.

Vaka, dün öğle saatlerinde, Haymana ilçesi Yurtbeyli Semti'nde alana geldi. Haymana Belediyesi'nde emekçi olarak çalışan 3 çocuk babası Özkan Güçlü, bir zaman evvel kendisini terk edip baba evine giden eşi Derya Güçlü ile barışmak için yanına gitti. Ahmet Meral, damadı Özkan Güçlü'ye kızı Derya'yı ikna etmek için azıcık zaman vermesini istedi. Bu sırada konuta gelen Ahmet Meral'in yeğeni Burhan Koyuncu araya girince evvel müzakere, ardından tartışma çıktı.

: İlginize Sürükleyebilir Kulaktan kulağa dağılan iddiaya Bakan Soylu son noktayı koydu!Lafın bittiği yer! Rezil görüntüler... Burası Salda Gölü...Şile'de acı vaka sonrası denize girmek menedildi!

Müzakerenin ardından konuta giden Özkan Güçlü, kendisine ait pompalı tüfeği alarak geri döndü, kayınpederi Ahmet Meral ile onun Burhan Koyuncu'ya ateş etti. Yaralanan Meral ve Koyuncu, çağrılan ambulansla evvel Haymana Devlet Sağlık Kurumuna, ardından Ankara Şehir Sağlık Kurumuna kaldırıldı. Fakat Meral ile Koyuncu, hekimlerin tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Hadiseden sonra kaçan ve akşam saatlerinde jandarmaya teslim olan Özkan Güçlü, hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

Eşiyle barışmak için gitti, katliam yaptı Ankarada korkunç olay

'ARALARINDA SIKINTI VARDI'

Yurtbeyli Semti Muhtarı Fikret Başak, "Özkan'ın hanımıyla arasında kasvetleri vardı. Hanımı konutu terk edip babasının evine gidiyor. Özkan'da bayramda hanımıyla barışmak için kayınpederinin evine gidiyor. Kayınpederi 'sen azıcık bekle ben hanımının gönlünü yapıp yollayacağım' diyor. Daha sonra kayınpederinin yeğeni geliyor. Aralarında müzakere çıkıyor ve itiş kakış yaşanıyor. Özkan evine gidip pompalı tüfeği alıp geliyor ve ikisini de ateş ediyor. Ahmet Meral ve Burhan Koyuncu yaralı olarak evvel Haymana'ya sonra da Ankara’ya sevk ediliyor ve sağlık kurumunda da yaşamlarını kaybediyorlar" dedi.

Vaka sonrası jandarma köyde ihtiyat aldı. Meral ile Koyuncu'nun cenazelerinin, Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak harekâtların ardından semtte toprağa verileceği belirtildi.