Eski CIA direktörü: Artık uzaylılara inanmaya başladım!

Eski CIA direktörü: Artık uzaylılara inanmaya başladım!

Daha Önceki bir CIA üst seviye yetkilisinin yaptığı 'uzaylı' açıklaması büyük alaka çekti. Uzaylıların varlığına artık inandığını açıklayan R. James Woolsey, başından geçen ve uzaylılarla alakalı…

Amerika Birleşik Devletleri'nin Amerika Birleşik Devletleri Merkezi İstihbarat Teşkilatı'nın daha önceki idareyicisi R. James Woolsey, uzaylıların varlığına seneler evvel yaşadığı bir vakanın ardından inanmaya başladığını açıkladı.

Uzaylılar var mı suali asırlardır hem bilim dünyasının hem de insanların kafasını kurcalarken, uzaylıların varlığına ait Amerika Birleşik Devletlerinden açıklama geldi. Amerika Birleşik Devletleri daha önceki Başkanı Bill Clinton yarıyılında ve 1993-1995 seneleri arasında Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü'nü CIA idareyen R. James Woolsey, sosyal medya üzerinden verdiği mülakatta uzaylıların varlığına ait değerlendirmelerde bulundu.

Woolsey uzaylılara inanmadığını ancak, seneler evvel tanık olduğu bir vaka sonrası fikrinin tamamen değiştiğini ifade ederek "Artık inanmaya başladım" dedi. 

Eski CIA direktörü: Artık uzaylılara inanmaya başladımR. James Woolsey

"UÇAK 12 BİN METREDE DURDU"

Woolsey, bir dostunun kullandığı savaş uçağının havada UFO ile karşılaştıktan sonra 12 bin metrede durarak asılı kaldığını anlatarak, "Gördüğüm bu vaka uzaylılara olan inancımı tetikledi" dedi.

Woolsey, uzaylılar geldiğinde insanlığın arkadaşça davranmasını umduğunu belirtti. Öte yandan, Ocak ayında Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü'nün CIA UFO'larla alakalı kamuya sarih 2.2 milyon evrakı indirilebilir bir formatta ulaşıma açtığını duyurmuştu.

Eski CIA direktörü: Artık uzaylılara inanmaya başladım