Eski eşe 'öküz'lü paylaşıma ceza!

Eski eşe 'öküz'lü paylaşıma ceza!

İzmir’in Narlıdere ilçesinde boşanmalarının ardından daha önceki eşi Serdar Kıyançiçek 40 hakkında uzaklaştırma kararı çıkaran Sevim Bozal 29, sosyal medyadaki paylaşımıyla ceza aldı. İddiaya…

Serdar Kıyançiçek ve Sevim Bozal çifti, takribî 10 sene evvel evlenerek, 1 çocuk dünyaya getirdi. Konutluluklarının 3’namcı senesinde çift, uyuşamayarak, boşandı. Ancak çift arasındaki ihtilaflar boşanınca da bitmedi. Kıyançiçek, 4 sene evvel, boşandığı eşi Bozal’ın Narlıdere ilçesindeki evinin karşısında bulunan boş araziyi kiralayıp, burada besicilik yapmaya başladı. Kıyançiçek araziye konteyner ve çok rakamda güvenlik kamerası kurdu. Bunun üzerine Sevim Bozal ve ailesi, Serdar Kıyançiçek ile bir hayli defa tartıştı. Münazaralar kimi zaman tartışmaya da dönüştü. Geçen Ağustos ayında Bozal’ın kardeşi E.B., güvenlik kamerasıyla konutlarının ve kendilerinin izlendiğini, taciz edildiklerini iddia ederek, Kıyançiçek ile tartıştı. Müzakere kısa müddette müzakereye dönüşünce E.B., Kıyançiçek’e tüfekle ateş açtı. Absürtlerin isabet ettiği Kıyançiçek kolundan yaralandı, köpeği ise vurularak can verdi. Taraflar bu müddette birbirlerinden bir hayli defa davacı olurken, karşılıklı olarak uzaklaştırma kararı çıkarıldı. Hadise sonrası nezaretine alınan E.B., sevk edildiği adliyede, adli hakimiyet koşuluyla hür vazgeçildi. Yaşanan gerilimler sonrası Serdar Kıyançiçek, geçen kasım ayında arazideki konteyneri 4 sene sonra söküp, taşımaya karar verdi.

'ÖKÜZLÜ' PAYLAŞIM DAVALIK ETTİ

Ancak çift arasında yeni bir büyüme daha yaşandı. İddiaya göre Bozal, oturduğu caddedeki bir ineğin resmini sürükledikten sonra üzerine ’O kadar uzaklaştırma kararı aldırdım yeniden de burada’ yazarak sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Bozal’ın bu paylaşımı üzerine Kıyançiçek, dava açtı. İzmir 1’nci Aile Duruşması’nde görülen mahkemede karar çıktı. Dominant, Bozal’ı bir ay olmak üzere ’hiddet hakimiyeti ve stresle başa çıkma eğitimi ve rehabilitasyon programlarına katılma’ cezası verdi.