Eski kayınpederini öldürüp, yakınlarını yaraladı

Eski kayınpederini öldürüp, yakınlarını yaraladı

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde İbrahim Gül, yakınlarıyla beraber çocuğunu almak için gittiği konutta daha önceki kayınpederi Süleyman Olgun’u 51 bıçaklayarak öldürdü, 4 yakınını da yaralandı. Süleyman…

Eşiyle takribî 2 ay evvel boşanan İbrahim Gül, velayeti annesinde olan çocuğunu duruşma kararına göre birkaç gşanlığına almak için saat 08.00 sıralarında yakınlarıyla beraber daha önceki kayınpederi Süleyman Olgun’un evinin önüne geldi. Çocuğu aldığı epilepside İbrahim Gül ile Süleyman Olgun arasında kavga çıktı.

Münakaşanın kavgaya dönüşmesi üzerine yanındaki bıçağı çıkaran İbrahim Gül, Süleyman Olgun’u bıçakladı. Bayramlaşmak için Süleyman Olgun’un evinde bulunan akrabaları sesleri dinleyip dışarı çıktı. Olgun’un yakınları ile İbrahim Gül ve yanındakiler arasında taşlı, sopalı kavga çıktı. Olayda Süleyman Olgun ile akrabaları İlhan Ç., Efendi G, Nail O. ve Cihan G. yaralandı. İbrahim Gül ve yakınları ise kaçtı.

Eski kayınpederini öldürüp, yakınlarını yaraladıİhbar üzerine adrese polis ve sağlık takımları sevk edildi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan yaralılar sağlık araçlarıyla sağlık kurumulara kaldırıldı. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumu’ne kaldırılan Süleyman Olgun, hekimlerin tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Öbür yaralıların ise hayati risklerinin olmadığı bilindi.

Polis, İbrahim Gül ve yanındakileri yakalayarak gözaltına alındı.

: İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan flaş açıklamalarDevlet Televizyonu spikeri böyle sundu: Korktuğumuz başımıza geldiAlişan'ın kardeş acısı... Ayakta duramadı

Bu arada olayda hayatını kaybeden Süleyman Olgun’un kızı Zeynep Olgun'un şiddetli geçimsizlik sebebiyle takribî 2 sene evvel İbrahim Gül’den ayrılarak babasının evine taşındığı, boşanma davasının ise 2 ay evvel sona erdiği bildirildi. Aynı zamanda Kocaeli Gümüşhaneliler Dernekleri Federasyonu Başkanı olan Süleyman Olgun’un cenazesi otopsi için morga kaldırıldı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.