Eski kayınvalidesi kahvaltıda bıçakladı! Durumu ağır...

Eski kayınvalidesi kahvaltıda bıçakladı! Durumu ağır...

Konya'da Türkan A. 52, kahvaltı ederken kayınpederinin daha önceki eşi Safiye B. 49 tarafından bedeninin 5 yerinden bıçaklandı. Mustafa A.'nın bıçağı alıp Safiye B.'den kurtardığı eşi, ağır…

Hadise, dün Meram ilçesi, Havzan Semti, Yeni Yol Caddesi'nde alana geldi. Safiye B., boşandığı eşinin oğlu Mustafa A.'nın evine iddiaya göre konuşmak için geldi. Mustafa A., eşi Türkan A. ve Safiye B. mutfakta beraber kahvaltı etmeye başladı. Safiye B., Mustafa A.'ya kahvaltıdan sonra Türkan A. ile özel konuşacakları söyledi.

Mustafa A. salona gittikten bir müddet sonra Türkan A. ile Safiye B. arasında münazara başladı. Kavganın gelişip tartışmaya dönüşmesiyle Safiye B., Türkan A.'ya bıçakla saldırdı. Bağrışma sesleri dinleyip mutfağa gelen Mustafa A., Safiye B.'nin elinden bıçağı alarak eşini kurtardı.

Bedenine 5 bıçak darbesi alan ve kanlar içinde kalan Türkan A., ihbarla konuta gelen sağlık görevlilerince ambulansla Meram Tıp Fakültesi'ne kaldırıldı. Rehabilitasyona Türkan A.'nın hayati riskinin olduğu belirtildi. Safiye B. de polis ekiplerince nezaretine alındı.