Evliliklerini noktaladılar... Zeynep Bastık ile Tolga Akış tel celsede boşandı!

Evliliklerini noktaladılar... Zeynep Bastık ile Tolga Akış tel celsede boşandı!

ŞARKICI Zeynep Bastık ve menajer Tolga Akış, geçen ay boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı.

 Birbirlerini beğendiklerini söyleyen çift, buna karşın ayrılacaklarını duyurmuştu. İkilinin boşanma süreçlerine ait yeni bir paylaşım geldi. Tolga Akış dün resmi bir evrakı sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin, 6. Ankara Aile Duruşması’nde tek celsede boşandıkları bilindi.

Evliliklerini noktaladılar... Zeynep Bastık ile Tolga Akış tel celsede boşandı

‘Hayatımdan çıkmıyor’

Zeynep Bastık ve Tolga Akış, geçen sene temmuz ayında Alaçatı’da nikâh masasına oturmuştu. Bastık, Akış ile ayrılık kararını sosyal medyadan şu anekdotla duyurmuştu:

Tolga, benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha aşırısı oldu hep. O surattan bu konutluluğu sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Zira öğreniyoruz ki; 4 yıl süresince bizi asla kaygıya düşürmeyen ebedi sevgimiz birbirimize dinlediğimiz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri asıllaştırmak için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, yalnızca biçim değiştiriyoruz ve birbirimizi çok hoşlanıyoruz!"

BİZDEN HIYANET ÇIKMAZ 

Tolga Akış ise boşanmaya hıyanetin mi yol açtığı sualini şöyle cevaplamıştı:

“Biz konutluluk işini kıvıramadık. Hiç aramız bozulmasın, tartışmayalım dedik. Kesinlikle hıyanet suratından bittiğini söyleyenler olacaktır. Ama benden de Zeynep’deri de öyle bir şey çıkmaz.”

Evliliklerini noktaladılar... Zeynep Bastık ile Tolga Akış tel celsede boşandı