Ezgi Mola'nın kiracıları çok şanslı

Ezgi Mola'nın kiracıları çok şanslı

Magazin dünyasından son fısıltıları Kelebek muhabiri İsmail Sancak yazdı...

Ezgi Mola, pandemi yarıyılında yaşanan ekonomik kasvetlere karşı kiracılarına destek olmak emeliyle onlardan bir zaman kira almamıştı.

Ezgi Molanın kiracıları çok şanslı
Son yarıyılda konut kiralarına büyük oranlarda zamlar yapılırken, Mola yeniden misal bir tavır sergiledi ve çok minik bir zamda karar kıldı.

Balayı haziranda
- Geçtiğimiz günlerde saklıca evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler, yoğun iş tempoları sebebiyle balayını haziran ayına erteledi.

Ezgi Molanın kiracıları çok şanslı

-28 Mayıs’ta New York’ta konser verecek olan Hadise, daha sonra eşiyle birlikte balayına çıkacak. Çift ya Küba’ya ya da Meksika’ya gidecek.
Yeniköy’deki bir siteden iki katlı konut yakalayan Hadise ve Mehmet Dinçerler, son rötuşların bitirilmesinin ardından konutlarına taşınacak.

Satmaktan bıraktı
Seda Sayan , bir zaman evvel Sarıyer sırtlarından 4 milyon dolara aldığı konutu satılığa çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten’le evlenen sanatçı, villayı satmaktan bıraktı.
Ezgi Molanın kiracıları çok şanslı

Uzun süredir Zorlu’da oturan Sayan, balayı tatili dönüşü villayı yine dekore ettirecek ve eşiyle beraber oraya taşınacak.

Yeni isteği kickboks

Göksel, formunu balanslı beslenmeye ve spora borçlu. 51 yaşındaki ünlü popçu haftanın neredeyse her günü spor yapıyor.

Ezgi Molanın kiracıları çok şanslı
Göksel’in son isteği ise kickboks. Şarkıcının takribî 8 aydır Nişantaşı’nda bir eğitmenden kickboks dersleri aldığını bildim.