Fatih'te saniye saniye dehşet! Adım adım takip ettiler, onlarca kişinin gözü önünde gasp etmeye kalktılar

Fatih'te saniye saniye dehşet! Adım adım takip ettiler, onlarca kişinin gözü önünde gasp etmeye kalktılar

İstanbul Fatih'te yabancı tebaalı olduğu belirtilen 3 birey, elinde çanta ile yürüyen bir bireyi takip etti. Gaspçılar sonra da onlarca bireyin gözü önünde adamın elindeki çantayı almaya çalıştı.…

Aksaray'da evvelki gün öğle saatlerinde yaşandığı belirtilen görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Yabancı tebaalı 3 birey, elinde çanta ile yürüyen bireyi takibe aldı. Gaspçılar peşinde oldukları bireyin çantasını onlarca bireyin içinde almaya çalıştı. Hücuma uğrayan birey, gaspçılara direndi, çantayı eline vazgeçmedi. Tekme ve yumruklarla saldıran gaspçılar etraftakilerin tepkisiyle de karşılaşınca süratle kaçtı. Polisin vakayla alakalı tahlil başlattığı kaydolundu.

Fatihte saniye saniye dehşet Adım adım takip ettiler, onlarca kişinin gözü önünde gasp etmeye kalktılarGörgü şahidi Serdar Süleymanoğlu, "Dinlediğimiz kadarıyla kişinin elinde 30-40 bin dolar para olan bir çanta varmış. 3 birey gasp etmeye çalışmışlar ama gasp edemediler. Bir kadın ile el otomobili ile mülk taşıyan bir birey takviye etmişler. Sıradan bir vurdular ama dostu" dedi.

: İlginize Sürükleyebilir Büyük trajedi: 1300 birey kayıp!'Santim' oyunu ortaya çıktı! Dairesinin binde 1 payını... Anketten ne çıktı? 2023'ün anahtarı burada uyuyor!