Fenerbahçe, Polonya'ya girişte 1 saat bekletildi! Pasaport ve parmak izi...

Fenerbahçe, Polonya'ya girişte 1 saat bekletildi! Pasaport ve parmak izi...

Şampiyonlar Ligi 2'nci ön üzüntüye turu ilk çabasında yarın Ukrayna takımı Dinamo Kiev ile karşılaşacak Fenerbahçe, Polonya'ya geldi. Sarı-lacivertli takım parmak izi ve pasaport operasyonları sebebiyle

Sabah saatlerinde Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde hazırlıklarını bitiren ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan uçakla Polonya'ya hareket eden Fenerbahçe konvoyu, TSİ 15.30 etrafında Lodz Havalimanı'na indi.

Sarı-lacivertli takımı havalimanında bir grup taraftar çiçeklerle karşıladı.

Fenerbahçe konvoyu, daha sonra kendilerini bekleyen otobüsle konaklayacakları otele hareket etti.

1 SAAT BEKLETİLDİ

Öte yandan sarı-lacivertlilerin havalimanındaki pasaport operasyonları uzun sürdü.

TSİ 15.30 etrafında havalimanına inen sarı-lacivertliler, parmak izi ve pasaport operasyonları nedeniyle takribî 1 saat gecikmeli alandan ufalayabildi. 

Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus ve bir futbolcu TSİ 19.30’da karşılaşmanın oynanacağı Miejski Stadyumu’nda tertip edilecek basın buluşmasında açıklamalarda bulunacak.

Joao Pedro, Fenerbahçe için İstanbul'a geldiFenerbahçe, Joao Pedro transferinde son safhaya geldi. Hafta sonu oyuncunun menajeri ve avukatıyla yaptığı görüşmeden pozitif yanıt alan sarı lacivertli takım, Brezilyalı oyuncuyu İstanbul'a çağırmıştı. Fenerbahçe'nin ilke uyuşmasına vardığı yıldız oyuncu, bu sabah İstanbul'a geldi.daha fazla video içinJoao Pedro, Fenerbahçe için İstanbul'a geldi